Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odklejająca się podsufitka w A4 B6


100nek

Rekomendowane odpowiedzi

ja prałem w poprzednim samochodzie bo poprzedni właściciel palił sobie podczas jazdy więc podsufitka z kremowej zrobiła się żółta .przejeździłem prawie 5 lat i nic się nie stało więc warto być dobrej myśli może akurat nic nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałam jednego buraka co kleił podsufitkę pianką montażową (taką którą stosuje się w budowlance) czego to ludzie nie wymyślą :wink::grin:

  • Pomoc techniczna 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema majstry,troche odgrzewam,ale nie chce zakładać nowego tematu. Poradźcie coś na załamania materiału na podsufitce. Da sie to jakoś naprostować lub wyciągnąć? Wrzucam foto.. Prawa strona sufitu.

11sec5x.jpg

Z góry dzięki za rady !!

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki uporałeś się z ta podsufitka, mam podobnie. U mnie 2 miejsca są gdzie delikatnie odkleiła się i zastanawiam się jak to naprawić żeby nie było widać, strzykawka z igła da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh a mi też obwisła podsufitka. Gadałem ojcu żeby nie ruszał jej ale musiał zrobić po swojemu... przecierał ją tylko ściereczkami nawilżanymi a przy ostatnich upałach ta cholera się odkleiła przy tylnej szybie :/ Dodam że mam szyber dach więc z tyłu w zagłębieniu wisi.

Zastanawiam się czy kupować inną podsufitkę czy kupić materiał i okleić na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to czeka, chociaż mi to nie przeszkadza. Z tym że trzeba będzie dać nowy materiał bo po używkę 300km nie bd jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. A czym wuczyscic podsufitke? Możecie polecić jakiś dobry środek aby sufit sie nie odkleił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się odkleiła, kupiłem jakiś klej tapicerski pokleiłem, ale długo nie wytrzymało. Miałem szczęście ze ktos sprzedawał 30 km ode mnie w idealnym stanie Pojechałem kupiłem i juz rok mam spokój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś gdzie kupie identyczny ciemny materiał jak w s line? Odkleja mi się zaraz za lampką na środku. Wymianę przeprowadze samemu mam trochę zdolności manualnych. Przeraża mnie tylko ilość pracy jeśli kolor okaże się inny i trzeba będzie dodatkowo oklejac slupki, kurtyny powietrzne itd. Wogóle jak się ma klejenie takiej gabki na działanie kurtyny powietrznej ktoś ma wiedzę na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś gdzie kupie identyczny ciemny materiał jak w s line? Odkleja mi się zaraz za lampką na środku. Wymianę przeprowadze samemu mam trochę zdolności manualnych. Przeraża mnie tylko ilość pracy jeśli kolor okaże się inny i trzeba będzie dodatkowo oklejac slupki, kurtyny powietrzne itd. Wogóle jak się ma klejenie takiej gabki na działanie kurtyny powietrznej ktoś ma wiedzę na ten temat ?

też się przymierzam ,

obstawiam 1 lub 2 z linka :

http://tufotki.pl/r32zc#p13584353

wysłałem próbkę swojej tapicerki sline do sprzedawcy mają porównać i dobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy można prosić o podpowiedź względem oklejania podsufitki klejem Bonaterm A+. Czy smarować gąbkę na materiale podsufitki czy nie bo w opisie tego kleju jest napisane "Materiały chłonne jak tkaniny czy skórę należy po smarować klejem dwukrotnie (po raz drugi po upływie 20 min. od nałożenia pierwszej warstwy kleju)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też się przymierzam ,



obstawiam 1 lub 2 z linka :



TKANINA SAMOCHODOWA NA PODSUFITKÄ 13 KOLORĂW !!!



wysłałem próbkę swojej tapicerki sline do sprzedawcy mają porównać i dobrać

I jak dobrali coś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nr 2 , zastosowalem , lekko rozni sie barwa oraz wzorem

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie czeka klejenie podsufitki!

Mam pytanie odnośnie ile kleju jest potrzeba na oklejdnie samej podsufitki?

Bo sprzedaja w roznych opakowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, wiem że pewnie tylko wymiana na używke, ale... niech mi ktoś napisze dlaczego ta podsufitka się odkleja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po samodzielnym zabiegu wymiany materiału na podsufitce. Odkleja się dlatego że gąbka do której jest przyklejony materiał starzeje. Ja zastosowane klej Mistrz 888 bo w hurtowni Bonaterm był przeterminowany bo przydatność jego jest tylko 6 miesiący.

Kupując używkę nie wiemy czy się w kolejne lato nie odklei.

Edytowane przez jaceko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem po zabiegu oklejania podsufitki nowym materiałem, koszt ok 90 zł, kolor czarny zamsz a reszta pozostała kremowa czyli strachłapki, słoneczniki itp

https://zapodaj.net/0826a13342108.jpg.html

Edytowane przez mdziaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który klej lepszy? Bonaterm AS, czy Bonaterm A-1? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poratuje ktoś linkiem do sprawdzonego materiału na czarną podsufitke? U mnie tapicer niby ma różne do wyboru, ale albo inny odcień, albo faktura, a mam obawy że będzie widać różnicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...