Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 17 cali 7,5 szerokie, ET 28 - czy można takie założyć...?


audithebest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Chciałbym aby ktos pomógł rozwiać mi wszelkie wątpliwości na temat felg które kupiłem do Audi A4 B6 1,9TD. Chodzi o to czy będą pasowały oraz czy można na takich jeździć bez obaw o bezpieczeństwo i o auto. Głównie chodzi mi o ET... prosze niech się jakiś znawca wypowie. Zniose wszystkie komentarze. Zdjęcie felgi poniżej.

audi_a5_felgi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć, felga będzie na równo z rantem.

Tu masz stronkę gdzie możesz podać dane aktualnych felg i nowych i zobaczysz jaka jest różnica

Online Wheel and Tyre Fitment Calculator. Offset, Tyre Stretch and Speedo Error | Will They Fit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET jest eleganckie, ładnie wypchnie Ci felgi na zewnątrz bez dystansów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze już sam nie wiem...Zachciało mi się na inne 17 zmieniać :)

---------- Post dopisany 15-07-2014 at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 19:11 ----------

Jakby ktoś był zainteresowany to chętnie sprzedam po bardzo okazyjnej cenie - 1200zł za komplet. Felgi są NOWE i ORYGINALNE prosto z salonu AUDI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie a niechce zakladac nowego tematu co do tych felg jak by to wygładało w AUDI A4 b8

17x7.5 ET28

http://allegro.pl/show_item.php?item=4790738085audi_a5_felgi.jpg

Edytowane przez daffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzeję temat... A4 B7, po przeczytaniu kilku wątków skusiłem się na felgi 17x7.5 ET28 (8T0071497 z Audi A5) i opony 235/45/17 (Firestone Roadhawk), miało być tak pięknie, linia kół miała być równo z rantem, ale tak NIE jest... Tył ładnie chowa się w nadkolach (trochę brakuje do rantu błotnika), ale przód niestety wyszedł poza rant błotnika, przyczynia się do tego zapewne szerokość opony i jej dość głęboki rant ochronny... W ogóle nie rozumiem dlaczego jest taka różnica między tyłem i przodem ? :(

W którym kierunku pójść, inne felgi (z mniejszym ET) i/lub węższe (szerokość 7.0 cali), czy może jednak węższe opony (225/45/17), które być może schowają się do środka w tym inny model opon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...