Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(Transporter t5)30k i koniec dwumasu?


blejk83

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Panowie jak w temacie czy możliwe, żeby wymieniony dwumas padł po takim przebiegu? Objawy to drgania na jałowym i szarpanie przy wolnym puszczaniu sprzęgła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie dwumasa? Może poduszki skrzyni czy silnika? Sam ją wymieniałeś czy zaprowadzałeś do warsztatu? Może Cię w kulki zrobili? Założyli używkę a policzyli jak za nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie dwumasa? Może poduszki skrzyni czy silnika? Sam ją wymieniałeś czy zaprowadzałeś do warsztatu? Może Cię w kulki zrobili? Założyli używkę a policzyli jak za nową?

Sprzegło wg historii robione w ASO 1,5 roku temu przy przebiegu 228k, kupilem auto w Holandii(250k) zrobilem 10k ietraz te objawy sie nasilily

---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ----------

jak oprzesz nogę na sprzegle to czujesz mocne drgania?

Zauważylem, że gdy zatrzymuje sie na skrzyżowaniu z wcisnietym sprzęglem sa niewyczuwalne jak puszcze sprz. zaczyna jakby "regularnie" rzucać.

Nie wydaje mi sie tez zeby od wyminay ktos zrobil nie 30 a 130k, auto jezdzilo u ogrodnika a ostatnie 5-6miesiecy wisialo na ogłoszeniu

---------- Post dopisany 17-07-2014 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 07:10 ----------

Panowie, jak dwumas sie konczy to szarpie caly czas, bo zauwazyłem że u mnie szarpania na zimnym sa duzo mniejsze niz na ciepłym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...