Skocz do zawartości
IGNOROWANY

abs i audi hold assist - odglosy


ppa4

Rekomendowane odpowiedzi

Po praktycznie kazdym ostrzejszym hamowaniu, po zdjeciu nogi z hamulca i po dodaniu gazu, slysze ze konkretnie z okolic pedalu hamulca slysze w miare glosny jednorazowy odglos jakby kilka metalowych precikow jakos stuknaelo/zahaczylo/odhaczylo sie . Slysze to tylko przy hamowaniu gdy kola przynajmniej lekko sie zblokuja, albo gdy ruszam autem z postoju, wtedy tam tez cos sie jakby aktywuje...

Takie odglosy ma dezaktyeujacy sie abs czy tez zje... mi cos przy wymianie tarcz/klockow?? Komouter nie ma bledow.

---------- Post dopisany 25-07-2014 at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany 23-07-2014 at 18:15 ----------

Moze to jakas kwestia wspomagania czy cos ? Nikt sie nie spotkal z takim odglosem jakby zaskakujacych sie drucikow dobiegajacym z okolic pedalu hamulca, przy ruszaniu i przy dodawaniu gazu po ostrzejszym hamowaniu ??

Nie wierze ze jest to cos nieznanego ...

---------- Post dopisany 29-07-2014 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2014 at 14:15 ----------

Taki odglos mam tez jak uruchomiony mam ten hamulec postojowy przeciwko stoczeniu sie do tylu audi hold assist (zielony symbol P na desce rozdzielczej, A na przycisku do uruchomienia), stoje, ruszam i potem slychac te pstryki drucikow jednorazowo, stop, ruszam i znow. To norma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgłosy i jakby stuknięcia w pedał (z tym, że gazu) mają miejsce przy teście systemu ESP. Dzieje się to przy każdym pierwszym ruszeniu po uruchomieniu auta i po ingerencji układu ESP. To normalne. Może to to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...