Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ruszajacy sie fotel kierowcy, oparcie


SHITERS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam fotele sportowe z wysuwaną czescia pod kolana kierowcy i mam z nim problem. Otoz jezdzil tym chyba jakis gruby benek z niemcowni i wysiedzial mi fotel, ktory sie rusza, a dokladniej to oparcie, jest to bardzo irytujace. Fotel na prowadnicy siedzi sztywno, przynajmniej tak mi sie wydaje gdy sprawdzam to rekoma, w trakcie jazdy jednak czuje ze ma jakis luz. Oparcie sie rusza pod naporem rak tzn. czuje ten luz na oparciu i jest on na obu przednich fotelach, ale osoba siedzaca z boku nigdy nie zglaszala mi tego ze fotel sie rusza, bo pod obciazeniem raczej nie da rady aby sie oparcie ruszylo gdy my siedzimy. Nie moge innej b6 pomacac i nie wiem czy w kazdej te oparcie tak troche rusza sie. W c5 i w b5 wiem ze slizgi fotela siadaly, czy tutaj moze byc to samo? Poradzcie mi cos, moze to jakas wada tego modelu? Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie niestety też jest lekki luz ale nie na tyle żeby mnie to denerwowało. Dodam że luz wyczuwam tylko na sportowych fotelach, jak wcześniej miałem naleśniki to nic nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up. No zalezy komu, u mnie ten luz tez nie jest duzy, ale jestem na tyle pedantyczny co do auta, ze mnie to akurat denerwuje :decayed:

pomacalem troche fotel i wyczuwam lekki luz gora dol na poczatku lewej szyny. Mozliwe ze to slizgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie który element to ślizgi? Jak byś cie to naprawiali to zróbicie jakieś zdjęcie elementu który jest za to odpowiedzialny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...