Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagnet oleju


Kazik123

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

mam wielką prośbę czy może ktoś zmierzyć swój bagnet od oleju.. w ASN

Sprawa wygląda tak że sprawdzałem stan oleju i przy wyciąganiu bagnet pękł, szczęście że dałem rade go wyciągnąć ( mniej roboty)

dałem swój na wzór znajomemu żeby kupił mi na szrocie taki sam

przywiózł bagnet który pasuje końcówkami , ale problem w tym że mój wywalił i nie mam porównania co do długości

a coś mi się krótki zdaje...

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup lepiej w ASO, pół biedy że za krótki

gorzej jak bedzie za długi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bagnet siedzi w aucie i jest ok

pytałem o dł. z ciekawości bo znajomy przywiózł mi bagnet z rurką i symbole sie zgadzają

pytam tylko z ciekawości i kontroli

Dev dzieki za rade,tylko problem w tym ze w ASO w Koszalinie czasami mają kłopoty z częściami do Audi

to jak nikt nie ma miarki i 3 min. wolnego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłem d... do garażu i wygląda na to ze ma 70,7 cm mierzone od miejsca w którym się opiera o metalową tuleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłem d... do garażu i wygląda na to ze ma 70,7 cm mierzone od miejsca w którym się opiera o metalową tuleje

wielkie dzieki

wymiar sie zgadza

szukałem w etce po symbolu to bagent do ASN pasuje od kilku aut VW/Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jego numer to wklep będzie dla potomnych, a i sam pewnie skorzystam bo mój już nie najlepiej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś kiedyś chciał kupić miarkę sprawdzania oleju do ASN to oto jej numer : 06C-115-611K aktualna cena OE 45,53zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na zbyciu bagnet do ASN-a? Mam troche daleko do ASO a w necie nie mogę namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek serwis VAG-a załatwi Ci ten bagnet bez problemu a na pewno jakiś w Twojej najbliższej okolicy się znajdzie, chyba, że mieszkasz w Puszczy Białowieskiej lub Ustrzykach Dolnych :P Ew. możesz zadzwonić np. do serwisu Rzepecki-Mroczkowski w Poznaniu, prowadzą również, z tego co się orientuję, sprzedaż wysyłkową. Na Allegro używane ży...handlarze wystawiały je w cenie nowych :exclamation: więc je sobie odpuść.

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem bagnet na nowszy typ, czy ktoś z Was może mi uświadomić gdzie tu jest dużo a gdzie za dużo?

20170719_164750.jpg

 

Edit

Znalazłem jeszcze taką instrukcję jednak nie ma w niej mojego bagnetu. Na forum a6 jest podobny temat jednak grafika tam wygasła a autor nie zrobił reuplodu'u. 

AUDI_sprawdzanie_poziomu_oleju.pdf

Edytowane przez owies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Domyślnie się" kiedyś testowała na mnie żona, choć już dawno spasowała w obliczu porażki.

W takim razie muszę zrewidować procedurę poprawnego/miarodajnego sprawdzania bo mam zdaję się powyżej kulki od wymiany a nie robiłem jej własnoręcznie. Dziękuję niezmiernie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...