Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocena, wskazówki - zestaw lpg


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, tak się rozglądam od dłuższego czasu za gazownią do mojego motoru (jak w profilu) i pewien człowiek montujący instalacje widziałby u mnie coś takiego ( pozwole sobie wkleic ;) )

" na sterowniku stag lub lpg-tech wtryskiwaczach omvl lub ac reduktorze kme silver"

szczerze powiedziawszy, dla mnie to czarna magia.

Znacie się to poradzcie, ocencie, cokolwiek ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w 1.8:

Reduktor: OMUL CPR

ZBIORNIK: 55 litrów

UKŁAD STERUJĄCY: 4ECO

WTRYSKI: REG FAST by OMV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś na takim zestawie większych problemów ? ew. jak możesz orientacyjną cene na pw podesłać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś na takim zestawie większych problemów ? ew. jak możesz orientacyjną cene na pw podesłać :wink:

żadnych problemów nie ma tylko jeżdżę na wymiana filierka:wink: itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i takie coś rozumiem :) a jak tam ze spalaniem masz u siebie ? tzn na benzynie wcześniej a teraz na gazie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i takie coś rozumiem :) a jak tam ze spalaniem masz u siebie ? tzn na benzynie wcześniej a teraz na gazie ?

w gazie w trasie mi wyniosło około 9,5 10 litrów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacnie :jerk:

ja na pb tyle nie zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się jeździć w miarę normalnie ale tak jak pisałem w jakimś już temacie 11-12pb po Częstochowie i okolicach to taka norma przy tym moim ADR, to też pomyślałem o lpg by i przy dłuższej wyprawie nie zaglądać co chwila w portfel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się jeździć w miarę normalnie ale tak jak pisałem w jakimś już temacie 11-12pb po Częstochowie i okolicach to taka norma przy tym moim ADR, to też pomyślałem o lpg by i przy dłuższej wyprawie nie zaglądać co chwila w portfel :wink:

montuj podtlenek LPG i nie zastanawiaj się:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lekkie obawy co do lpg żebym potem nie miał z tym więcej nieprzyjemności niż teraz z laniem pb ;P tak czy siak, na razie szukam opinii co do różnych zestawów jak i konkretnego gazownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lekkie obawy co do lpg żebym potem nie miał z tym więcej nieprzyjemności niż teraz z laniem pb ;P tak czy siak, na razie szukam opinii co do różnych zestawów jak i konkretnego gazownika :)

eh mity

jakie nieprzyjemnosci niby bedziesz mial? jak masz motor zadbany i sprawny to tylko tankujesz i jezdzisz

czym wiecej bedziesz czytal tym wiecej bedziesz mial watpliwosci

staga polecam reduktor silver to bogato jak na 125 dotartych chabet :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam ze wszystkim, że za dużo czytam o czymś zamiast to brać i się cieszyc ;p

staram się dbać jak mogę ;) jakiś zestaw w końcu poskładam to odwiedzę gazownika, czekam na propozycję ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na to :D zawsze mogę zaufać gazownikowi i zostawić auto, ale po to tutaj się udzieliłem żeby posklejać jakiś zestaw normalny i zorientować się w cenach co by mnie w ciula nie robili przy zakładaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za instalację krzykną około 2200-2400 . Zakładaj a satysakcja gwarantowana .Oczywiście jak kumaty gazownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos z tego staga 300 czy tam z plusem to tyle co wiem zeby montowac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 4Qbox a jak chcesz pod OBD,pod warunkiem że masz pełne obd a nie vagowskie to Qbox4 Plus,

wtryski AC W01 w zupełności wystarczą a jak chcesz bardziej bogato to Hana,Barracuda,

warunek to ogarnięty gazownik bo nawet najlepsze graty nie dadzą rady jak robota zostanie spartolona

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

można pomyśleć też nad Techem,bo Stag i Tech to dobre polskie instalacje i popularne na naszym rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trasa z Koło - Łeba, spalanie 9,37 l...na razie rekord, ale starałem się nie jechać więcej jak 140 km/h, a instalacja baaardzo podstawowa i moim zdaniem do zmiany, ale to po nowym roku :)

Tapnięte z Nokia Lumia 1320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wskazówki, wszystko się przyda :wink: pozbieram to wszystko do kupy i podjadę w końcu do jakiegoś gazmistrza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...