Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocena, wskazówki - zestaw lpg


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj trasa z Koło - Łeba, spalanie 9,37 l...na razie rekord, ale starałem się nie jechać więcej jak 140 km/h

Tapnięte z Nokia Lumia 1320

ale kolego co wnosisz do watku bo nie rozumiem? 9.37 czego? gazu, pb? z podpisu wnioskuje ze lpg

i nie ma sie czym chwalic bo ja w a3 1.8TQ 180hp mam 10l na trasie i robie Ciebie jak chce grzebiac jedna reka w nosie...

:grin:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

BTW dobrze ze edytowales tego posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj i sie nie zastanawiaj ;)

Ja zrobiłem juz 55tyś na LPG, silnikowi nic złego sie nie dzieje.

Mój setup LPG:

Hana2000/KME silver/ AGC Compact.

Spalanie w trasie około 9.5L ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, zawsze coś się człowiek trochę dowie na czym jeździcie i że nie mam się co "orać" ;)
Postaram się umówić z gazownikiem w tym tygodniu i coś powinno się ruszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie , w mojej a4 ANB seria rowniez postwnowilem zamontowac gaz , koledzy z pracy montowali u siebie taki zestaw i mi tez proponuja :

nstalacja do samochodu 4 cylindrowego -2100zl Elektronika Stag 300ISA2-Wtryski Hana 2000 - Reduktor AC R01 -Zbiornik stako

jak waszym znadaniem sie nadadza takie graty?? za taka kase??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw jak najbardziej ok,nic tylko zakładać,

a jeszcze jak wtryski montowane pojedynczo,

tylko cena jak dla mnie podejrzanie trochę niska,no ale może akurat taki region i może duża konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw jak najbardziej ok,nic tylko zakładać,

a jeszcze jak wtryski montowane pojedynczo,

tylko cena jak dla mnie podejrzanie trochę niska,no ale może akurat taki region i może duża konkurencja

o co ci chodzi dokladniej z tymi wtryskami zakladanymi pojedynczo?? wszystkich naraz chyba nie wstawi :P musi pokolei i pojedynczo zakladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglądają montowane pojedynczo

aojspedu.jpg


a cała listwa wygląda tak http://allegro.pl/listwa-wtryskowa-hana-2000-2001-4-cyl-valtek-i4487083005.html i to musi leżeć gdzieś na kolektorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zakladane na listwie wtryskowej ?? czy to sie rozni od standardowego zakładania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego czegoś jak standard,

dla jednego gazownika standardem będą wężyki miedzy wtryskiem gazowym a wkrętkom w kolektorze około 2-3 cm a dla drugiego będzie to 20 cm, zasada jest taka aby owe wężyki były jak najkrótsze a wkrętki montowane jak najbliżej i pod podobnym kątem do wtrysków pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie pomontowane , umowiony jestem z czlowiekiem na podziedziałek troche kolejka sie do niego obi ale mowi ze nie bierze za duzo samochodow bo chce to wszystko dokladnie porobic poustawiac zeby pozniej klijent mu nie wracal z problemem , czlowiek sie wydaje wporzadku moich dwoch kolegow zakladalo u niego gaz i sa bardzo zadowoleni a powiedzcie mi czy jest roznica i czy warto dorzucic kilka stowek do elektroniki stak 300 premium??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz na zbyciu parę zeta,to warto dorzucić do Premium-sterownik gazowy jest podpięty pod OBD sterownika benzynowego i na bieżąco korygowane są ustawienia wtrysku gazu-to tak najprościej napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale daje to jakies odczowalne zmiany w jezdzie na gazie to przeklada sie na spalanie auta czy tylko bajer ze podpiey w OBD i szybciej sie mozna podpiac pod gniazdko i korygowac ustawienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik gazowy sam koryguje ustawienia mapy wtrysku gazy na podstawie mapy benzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w sterowniku benzynowym następują jakieś zmiany spowodowane różnym stylem jazdy,różnym obciążeniem silnika itp.itd. to sterownik gazowy sam dostosowuje parametry wtrysku gazu do zmian w sterowniku pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala , fajna sprawa , ale czy w mojej a4 bedzie działała autoadaptacja?? moge zakupic staga 300 premium z wtrychami hana 2000 z reduktorem AC R01 za 2400 , chyba nie drogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium u Ciebie nie będzie działał bo złącze OBD II było montowane bodajże dopiero od 2001 r. ,chyba że się mylę to niech ktoś poprawi,

cena za taki zestaw bardzo przyzwoita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darko masz w 100% racje , rozmawiałem gaziarzem i mowil wlasnie ze mozna zalozyc ale nie bedzie ona chodzila tak jak trzeba wiec po co , wlasnie ta komunikacja obd 2 jest potrzebna a tak to kupa . Natomiast zaproponowal mi ze mozna zalozyc inna elektryke jesli chce koniecznie zeby wszystko odbywało sie przez bus can zaproponowal instalacje elektryczna Agis ? w tej samej cenie co stag 300 premium , mowil mi ze zakladal to w subaru imprezach i ladnie to dziala a jak wy uwazacie?

aaa i zapomialem dodac ten agis ponoc po can bus?? dziala i jest o wiele szybszy od stag 300

Edytowane przez VR6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...