Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oswietlenia wnetrza na Led


Boras27

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, nie znam się ;) wiem ze dostałem inne niż na zdjęciu ;P ale w takim razie nie ma to wpływu na kolor ;)

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zmiany oświetlenia wnętrza znalazłem parę żarówek moje pytanie brzmi czy będą pasowały i czy będą mocniej świeciły jak seryjne,

do podsufitki rurkowe które lepsze

1. http://allegro.pl/led-9-smd-5630-canbus-c5w-c10w-can-bus-rurka-36-mm-i6463035913.html

2. http://allegro.pl/rurka-6-led-canbus-c5w-c10w-can-bus-smd-36-mm-i4912551259.html

i te do czytania

http://allegro.pl/zarowka-w5w-t10-5-diod-led-smd-canbus-can-bus-i6101374912.html

do bagażnika nie wiem jaką wsadzić żeby mocno świeciła czy taką co do czytania czy jednostronną

http://allegro.pl/zarowka-led-boczna-can-bus-w5w-t10-4-smd-canbus-i6531734743.html

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie te tanie diodowe żarówki z allegro. Chciałem wytanić i zamówiłem takie żarówki do drzwi. Po założeniu pierwszej okazało się że lepiej świeci zwykła żarówka która tam wcześniej była.

Niestety jak chcesz żeby to jakoś świeciło to trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak, na alle... nie wiadomo co się trafi.

Najlepiej podjechać do firmy, która sprzedaje Led-y i na miejscu sobie podobierać odpowiednie.

Mogę polecić interlook.pl w Wawie.

Na miejscu mają wszystkie typy żarówek.

Cały set ledów wnętrza np. w B7 ok. 60 pln.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wystarczy zrobić rozeznanie co to za żarówki i prosto od chińczyka zamówisz pewnie za połowę tej kwoty.

Jeśli to jakieś żarówki z ledami SMD 5050, to nawet jeszcze taniej.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wsadzilem żarówki led do czytania z can bus a te rórkowe też led tylko że bez can bus, jeżdze już tydzień czasu i nie wywala błędu podejrzewam że jest ten sam obieg prądu i wystarczy tylko jedna żarowka z can bus do oswietlenia wnętrza, dodam że jak wsadziłem zwykle ledy do oświetlenia rejestracji to po 2 dniach wywalił błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oświetlenia wnętrza można sobie wsadzić cokolwiek, nie jest potrzebny żaden CAN BUS. Nie ma diagnozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ja przepłacałem za żarówki. A do oswietlenia bagażnika???

To samo [emoji6]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dokładnie tak jak pisze Komoornik do wnętrza (przynajmniej w B6/B7) nie trzeba żarówek led z can-busem.

Także nie warto przepłacać !

Inaczej ma się sytuacja z oświetleniem zewnętrznym,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę co porobiłem. Kupiłem zestaw oświetlenia ze sklepu: sklepledowy.pl. Zestaw standardowy za ok 180 zł. Jest jeszcze zestaw 50% światła więcej, ale ten podstawowy świeci idealnie.

Oto wynik prac:

Różnica pomiędzy LED a żarówką:

746mtky2.jpg

Daszki:

rfkcbpfu.jpg

Drzwi zwykłe:

463a8rmx.jpg

Drzwi LED:

zrn89357.jpg

Bagażnik:

l8f9mlyo.jpg

Bagażnik LED:

nw9us89i.jpg

Wygląd z zewnątrz:

kd6heuz6.jpg

5iy6btnk.jpg

Generalnie LEDy robią mega wrażenie wizualne w porównaniu do standardowego oświetlenia, ale też w końcu coś widać w środku.

W zestawie miałem to co na zdjęciach, ale i schowek pasażera i oświetlenie na tył dla pasażerów. Godzinka roboty ale efekt murowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę co porobiłem. Kupiłem zestaw oświetlenia ze sklepu: sklepledowy.pl. Zestaw standardowy za ok 180 zł. Jest jeszcze zestaw 50% światła więcej, ale ten podstawowy świeci idealnie.

Oto wynik prac:

Różnica pomiędzy LED a żarówką:

746mtky2.jpg

Daszki:

rfkcbpfu.jpg

Drzwi zwykłe:

463a8rmx.jpg

Drzwi LED:

zrn89357.jpg

Bagażnik:

l8f9mlyo.jpg

Bagażnik LED:

nw9us89i.jpg

Wygląd z zewnątrz:

kd6heuz6.jpg

5iy6btnk.jpg

Generalnie LEDy robią mega wrażenie wizualne w porównaniu do standardowego oświetlenia, ale też w końcu coś widać w środku.

W zestawie miałem to co na zdjęciach, ale i schowek pasażera i oświetlenie na tył dla pasażerów. Godzinka roboty ale efekt murowany.

Po zdjęciach mogę stwierdzić że fajnie wyszło ana zywo pewnie jeszcze lepiej to wygląda :hi:

A jakie masz włożone w halogeny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lampek w drzwiach - najlepszy jest ostatni krzyk mody, czyli tzw. projektory z logo Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W halogeny mam włożone tez zwykle halogenowe żarówki tylko z biała barwa światła. Na żywo jak się przyjrzysz bardzo dokładnie to widać lekka różnice między LED w światłach a halogenami ale generalnie nie jest złe. Konkretnie jakie to żarówki to nie pamietam już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne musi przy tym ludzie być rezystor

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wiele żarówek, błędem u mnie nie sypało.

A więc opinie są różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wiele żarówek, błędem u mnie nie sypało.

A jak wyciagniesz jedną to wyskakuje u ciebie błąd spalonej żarówki?

Edytowane przez Wolf1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...