Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo


PiterEL

Rekomendowane odpowiedzi


Nie wiem czy taka sama jak b7

Jest taka sama jak w B7 tzn funkcja can jest realizowana za pośrednictwem sterownika wskaźników, do wizualizacji potrzeba osobny moduł od 09r w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jaki numer modulu i gdzie podpiac ? Czy jakos trzeba przerabiac wiazki ?

Szukam tematu na tym a4-freunde.com ale nie moge znalezc...

Ja mam exeo z konca 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanal 37, -> coding 07->druga pozycja -liczba 3- masz?

a pozniej w adaptacji (10) w kanale 18 zmienilbym na 0- mozliwe ze w orginalnej nawi z seata zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jaki numer modulu i gdzie podpiac ? Czy jakos trzeba przerabiac wiazki ?

Szukam tematu na tym a4-freunde.com ale nie moge znalezc...

Ja mam exeo z konca 2010

http://www.a4-freunde.com/forum/showthread.php?106855-2010er-Exeo-Navi-f%FCr-B7/page49

to ten temat- umiesz po niemiecku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w nawi mam 33 poczatek.

A co daje zmiana w kanale 18 na 0 ?

standardowe logo- moze jak jest nawigacja z seata to jako standard bedzie seat a nie audi

Niestety nie :-(

to ci opowiem pokrotce.

W tym temacie znalazl sie jakis elektronik co ogarnol tego gateway-a i sprzedawal te moduly po jakies 300€

Mozna bylo zamowic tyl lub tyl i przod. Ceny sie roznily. Przelec temat, byly jakies obrazki albo wideo. Ale nikt nie pokazal dokladnie jak to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gra nie warta bo na allegro za 1200 robia cale czujniki parkowania z wizualizacja na rns-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tez bo to calosc jest... napisalem do nich z zapytaniem.

Ogarnalem logo... aby wrócić do logo seat musiałem w Adaptacjach 10 >Kanal 18 ustawić wartość 6. Po tym logo seat wróciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gra nie warta bo na allegro za 1200 robia cale czujniki parkowania z wizualizacja na rns-e

Dla mnie tez to drogo sie wydawalo wiec olalem temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak zostalo to utrudnione. No ale coz. Dopoki ktos czegos tanszego nie wymysli to temat nie warty zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tez bo to calosc jest... napisalem do nich z zapytaniem.

Ogarnalem logo... aby wrócić do logo seat musiałem w Adaptacjach 10 >Kanal 18 ustawić wartość 6. Po tym logo seat wróciło.

A jak poradziłeś sobie z chińskimi znakami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsylalem do krakowa do speca. Naprawa 400zl. W ten sam dzien nawi odeslana naprawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę temat, może ktoś coś wymyślił w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trochę drążyłem temat i znalazłem na aukcji alledrogo spolszczenie za 80zł.

Napisałem do faceta to odpisał mi że tak do wersji LED( bo taka jest na zdjęciu w aukcji). Pytałem czy nie zniknie po aktualizacji za jakiś czas map to powiedział ze nie a ja coś to będe miał płytę od niego wiec jak coś wgram sobie ponownie. Zapytałem jeszcze czy daje gwarancje że radio się nie uszkodzi bo raz już sobie załatwiłem tak radio. Naprawa 400zł. To wtedy odpisał mi juz to niech Pan jedzie sobie do SERWISU.

user allegro: radziox2

A faceta ma średnie opinie bo mapy ma nielegalne. Oferował mi też mapy za 200zł. A w komentarzach jest że mapy kopiowane.

Co o tym sądzicie ? Ja chyba jednak bym się przestrzegał...

Albo niech napisze jeszcze ktoś do niego i może ma jakis filmik ze zrobionej aktualizacji itd.

Bo tam jak naprawiałem radio po nieudanej aktualizacji to facet za 300zł mógł mi wtedy dograć PL menu , i na stałe że nigdy nie znika. Ale juz nie brałem bo wtedy naprawa 400zł...

Za 300zł to na allegro są aktualizacje z dojazdem do kilku miast:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chyba nie wie co sprzedaje , na 100% posiada do zwyklego rns-e dlatego też da ci plyte z softem , pomyśl na logike , kto ci wgra pl do rns-e media w dodatku da plyte z softem ?

a jak chcesz orginalne mapy to do serwisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do serwisu odesłał mnie po Polskie Menu :D Też tak mi się wydaje że facet nie ma pojęcia dlatego chce innych ustrzec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajki opowiada to czy pl zniknie czy nie nie zależy od spolszczenia bynajmniej nie od takiego co wgrywa się za pomocą cd. Naprawiałem już masę navi po magikach z allegro wszyscy kupujący którzy uwalili navi plikami z allegro i składali reklamację na spolszczenie otrzymywali od sprzedających to samo. Pańska wina źle przeprowadzona aktualizacja lub przerwał Pan aktualizację No i Pan ślicznie mówi mogę to naprawić za 400 zł. Zastanówcie się zanim cokolwiek związanego z softem wsadzicie do navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam z ciekawości, jak się wgrywa spolszczenie do LEDa? Inaczej niż do zwykłego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...