Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Chełmskie


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to nie ma już żadnych spotów chełmskich...?

sa co czwartek o 20 pod tezko

moge przyjechac ? tylko jak sie zgadamy przeciez sie nie znamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli dobrze rozumiem to nie ma już żadnych spotów chełmskich...?

sa co czwartek o 20 pod tezko

moge przyjechac ? tylko jak sie zgadamy przeciez sie nie znamy

no normalnie podbijasz, podchodzisz mowisz jestem Wojtek mam 12 lat :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Te spoty to aktualne co czwartek? Potrzebuje kogoś kto ma B7 i podpowiedział by pare rzeczy do świeżo nabytego autka. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Te spoty to aktualne co czwartek? Potrzebuje kogoś kto ma B7 i podpowiedział by pare rzeczy do świeżo nabytego autka. Pzd

Jakich informacji potrzebujesz odnośnie B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie gdzie w chełmie za ile przyciemniają szyby Hutnicza odpada 500zł zaśpiewali za sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze na wschodnim. kierunek dorohusk zaraz za betoniarnia i kiedys ktos mi mowil ze na alei przyjazni tu na myjni przyciemniaja ale ja tego nie sprawdzalem. O ceny pytaj sam ale za sedana za 5 szyb czyli z przodem kiedys od brejdaka wzieli 500zl a za 3 szyby czyli sam tyl chcieli 350 czy cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze na wschodnim. kierunek dorohusk zaraz za betoniarnia i kiedys ktos mi mowil ze na alei przyjazni tu na myjni przyciemniaja ale ja tego nie sprawdzalem. O ceny pytaj sam ale za sedana za 5 szyb czyli z przodem kiedys od brejdaka wzieli 500zl a za 3 szyby czyli sam tyl chcieli 350 czy cos takiego

Na wschodniej powiedzieli mi 450,500zł chyba ich pogieło 350 mógłbym dać ale nie 500zł ilość folij jaką trzebano moje auto to 75x300 z użym zapasem s sklepie firmowym 3M powiedzieli mi za tkie wymiary folji około 100 to wychodzi na to że robota 400ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pieknie, to ja nie chce wiedziec ile biora za avanta 5szyb :facepalm: kup folie w lecie ta lepsza i próbuj sam. Wyciagniesz szyby z okien i sobie zrobisz i trójkąciki tez a tylnia najwyżej im zostawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że nie zabardzo.Ja tylko w kombi robilem.. Musisz opalarka ukształtować folię i dopiero później kleić od wewnątrz a tam mało miejsca. Za folię dasz 100zł zrobisz sobie dwie szyby + trójkąciki. Zostanie tylna i jak się uda to masz zrobione za 100 zł a jak nie to jedziesz do ich żeby ci zrobili tylną i jak wezmą nawet 200zł to i tak taniej niż oddać całe auto im :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Avanta taniej, bo łatwiej z tylną szybą jest. Ale ogólnie z tylną szybą jest najwięcej problemów. Ja za Avanta a4 b5 za 7 szyb, bo przednie boczne też przyciemniałem zapłaciłem 450zł, ale to w Lublinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za Avanta taniej, bo łatwiej z tylną szybą jest. Ale ogólnie z tylną szybą jest najwięcej problemów. Ja za Avanta a4 b5 za 7 szyb, bo przednie boczne też przyciemniałem zapłaciłem 450zł, ale to w Lublinie

daj namiary to dryndne i dowiem sie co i jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Avanta taniej, bo łatwiej z tylną szybą jest. Ale ogólnie z tylną szybą jest najwięcej problemów. Ja za Avanta a4 b5 za 7 szyb, bo przednie boczne też przyciemniałem zapłaciłem 450zł, ale to w Lublinie

daj namiary to dryndne i dowiem sie co i jak :decayed:

Poszło pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim z LC...

mam prośbę czeka mnie wymiana rozrządu i nie wiem gdzie można by było pojechać żeby solidnie został wymieniony.... czy coś możecie polecić.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebna pomoc, ma ktoś dostęp do vaga i ogarnia temat? Auto po kilku godzinach stania nie pali, po odpaleniu pali już na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że nie zabardzo.Ja tylko w kombi robilem.. Musisz opalarka ukształtować folię i dopiero później kleić od wewnątrz a tam mało miejsca. Za folię dasz 100zł zrobisz sobie dwie szyby + trójkąciki. Zostanie tylna i jak się uda to masz zrobione za 100 zł a jak nie to jedziesz do ich żeby ci zrobili tylną i jak wezmą nawet 200zł to i tak taniej niż oddać całe auto im :decayed:

Udało mi się bez problemu tylną przyciemnić dużo zależy od folii za rolke płaćiłem 70zł z firmy 3M troche rozbierania i jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Udało mi się bez problemu tylną przyciemnić dużo zależy od folii

udalo sie tylnia w jednym kawalku zrobic? bąbelki nie powychodziły jak w przypadku foli budowlanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebna pomoc, ma ktoś dostęp do vaga i ogarnia temat? Auto po kilku godzinach stania nie pali, po odpaleniu pali już na dotyk.

odezwij sie do mnie na priv cos ogarniemy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...