Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Chełmskie


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

oj raczej bedzie tak Ciezko zrobic spota w dzien juz od dosc dawna mamy w czwartki spoty moze za tydzien sie uda :) no my byliśmy troche pod tesco a pozniej zwialismy do jakiego baru bo ten nieszczesny deszcz lał a byłeś tutaj od strony cmentarza ?? Widziałes moze srebrne audi na niebieskich felgach i Vw do połowy kolorowego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee ;D bylem od strony wejscia i od strony bidry starej i media expert. no szkoda. oby byla jakas pogoda normalna to mozna pogadac. w next czwartek będe krążył od 18:30 :decayed:. gaz zalozylem śmiga ok ale sa 2 problemy. nie pokazuje mi stanu gazu - ciągle rezerwa oraz jak jezdze to ucieka mi benzyna takjakbym jezdził na benzynie. na 10 odpalneń poszło mi jakies 7 litrów wach. z czego 2 były na zimnym silniku. troche to dziwne. jezeli ma ktos jakies sugestie to poprosze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mną mozesz sie spotowac non stop jak by co :drinks::decayed: nie musisz az tak krązyc wczesnie przewaznie to ludziska zaczynaja przybywac delikatnie chwile przed 19 lub troche po... Jak jest lipna pogoda to jest nas mało troche i spadamy czasem do jakiejs barówy tak jak tej zimy było z minus 20 czesc czesc i lecimy gdzies :grin: ale z upływem czasu i lepsza pogoda to spoty pamietam były czasem od 19 godz az do 1 max 2 w nocy jak było luda :naughty: no i ten pamietny spot co było z ponad 70 aut w chełmie z grupy vag :kox: pamietasz mrogal :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dzis na zywca audike ładnie sie prezenci :naughty: i dajej jeszcze na blachasz szwajcarskich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest tu kto??

Mam pytanie, zna ktoś to auto z Chełma

http://allegro.pl/audi-a6-1-9-tdi-i2269230966.html

albo mógłby ktoś z was je obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie kto jutro? czy każdy świętuje ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.....Ładne autko....jedno mnie zastanawia.....czy ten model nie powinien mieć już innych osłon silnika?.....ale mogę się mylić......I mogę w piątek podjechać go obejrzeć....jak będę w pracy)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nikt nie odbierał telefonu mimo kilkudziesięciu prób dodzwonienia się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...