Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż CB - Wybór Miejsca


black70

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z jakoscia dzwieku? dobrze slychac radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze w poniedziałek/wtorek, jak przyjdzie nowa antena. Ale nie sadze żeby było jakoś strasznie ;)

-------------------------------------

EDITED

Może to nie poniedziałek, ani wtorek, ale nie miałem czasu do auta zajrzeć. Po zamontowaniu anteny szumi niemiłosiernie, słychać będzie wszystko nawet przy głośności na 1/2 :decayed: Także wszystkim polecam to miejsce na zamontowanie radia (u mnie głośnik jest do dołu) :)

Edytowane przez matriw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę gdzie masz? i jak kabel puszczony.

Bo ja u siebie w sedanie tak myślę od roku gdzie wmontować CB, zresztą tras mało teraz robię więc nie potrzebne. No ale 7 lat było w poprzednim aucie więc jakoś za cicho teraz.

Są różne modele http://konektor5000.pl/index.php?k50,radia-cb-radia-do-dyskretnego-montazusą też wersje mini CB. Tylko nie wiem jak z jakością, miałem Unidena 520 ale dałem go do ciężarówki, ale chętnie wziąłbym go z powrotem. Ale wymiary znów.

Najlepsze miejsce pod podłokietnikiem ale chciałbym kabel od anteny schować bo gniazdko z prądem tam mam więc bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena stoi z tyłu na rogu dachu(Avant), kabel wchodzi w schowek w bagażniku, wychodzi w szczelinę podłogi bagażnika, przechodzi pod tylnym siedzeniem, wtyknięty jest delikatnie pod krawędź plastiku od tunelu i idzie pomiędzy tunelem, a siedzeniem. Zasilanie też miedzy fotelem a tunelem do tylnej zapalniczki. U mnie jest własnie Uniden 520-lepszego nie znam ;).
Pod podłokietnikiem miałem w A3 podwieszone, ale tam było więcej miejsca-niestety wtedy nie działało ustawianie wysokości podłokietnika, tutaj nie widziałem opcji i sensu psuć wizualnie widoku ;)

Edytowane przez matriw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"lafayette venus mieści się na styk w schowku pod podłokietnikiem. CB tez można zamontować w bagażniku i przeciągnąć sam kabel do mikrofonu."

A w zimie nie będzie za zimno takiemu radyjkowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zagwozdkę gdzie umieścic CB radio aż wpadłem na pewien pomysł.Prosty sposób to przyklejenie go go do tunelu środkowego z prawej strony na dwustronnej taśmie 3M. Zawsze później można odkleić i śladu nie będzie :) Zasilanie w podłokietniku.

2lvh0qp.jpg

2qkuxxk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie jest Wiliam w podłokietniku pasuje idealnie lecz plan wywalenia jest do bagażnika lecz to na chwile plan

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2014 o 22:06, ziomek1988 napisał:

Polecam w podłokietnik - nic nie widać, nie przeszkadza, jest pod ręką, i kabelki można ładnie pochować i pociągnąć zasilanie z zapalniczki tylnej - baja :)

Również tak mam i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...