Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie Są Główne Punkty Masy?


cl4vish

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio po dużej ulewie zaczęły mi się dziwne rzeczy z B6. Najpierw jakby padł FIS i auto nie wstawało, później padła całą elektryka, ale pomogło odpalenie z kabla. Po odpaleniu z kabla, przez dwa dni załączał się sam wentylator chłodnicy, nawet w nocy jak auto było zgaszone, następnie zaczęły mrugać tylne światła stop, również samoczynnie w nocy. Co to za plaga?? :kwasny: Nie będę pytać co jest nie tak, bo chyba niemożliwe, żeby ktokolwiek mi odpisał, ale będę wdzięczny za informację, gdzie mogę znaleźć główne masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to oczywiście minus od aku do karoserii na podszybiu. Za kasetą z bezpiecznikami lewy słupek. Pod schowkiem prawy słupek. Mam pytanie czy masz mokre wykładziny???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to oczywiście minus od aku do karoserii na podszybiu. Za kasetą z bezpiecznikami lewy słupek. Pod schowkiem prawy słupek. Mam pytanie czy masz mokre wykładziny???

Dzięki za odpowiedź! Wykładziny są "niestety" suche, ale chyba i tak najwyższy czas dokopać się do MK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niestety to dobrze ze suche.Często jest ciężko zlokalizować gdzie cieknie. Sprawdź punkty masy,potraktuj je kontaktronem. To samo zrób z bezpiecznikami oraz przekaźnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wykładziny są suche nie znaczy że MK nie ma bajora jest sporo niżej niż wykładzina, z tym że jeśli Ci mrugają światła itp. to raczej chyba nie MK tylko MCE jest nad nogami za tą półką pod kierownicą często podczas ulew kiedy są zaśmiecone odpływy przelewa się woda i cieknie na niego wtedy mogą się dziać takie rzeczy.

Sprawdź czy można się połączyć VAG iem z MCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że wykładziny są suche nie znaczy że MK nie ma bajora jest sporo niżej niż wykładzina, z tym że jeśli Ci mrugają światła itp. to raczej chyba nie MK tylko MCE jest nad nogami za tą półką pod kierownicą często podczas ulew kiedy są zaśmiecone odpływy przelewa się woda i cieknie na niego wtedy mogą się dziać takie rzeczy.

Sprawdź czy można się połączyć VAG iem z MCE

Witam, możesz rzucić fotkę gdzie ten MCE się znajduje, bo ja z VAGiem właśnie nie mogę się połączyć, mam gdzieś zwarcie +12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce Ci się poszukać ? :facepalm:

masz na forum w wielu miejscach o tym

Rozwiń spojler z linka jest tam foto gdzie się znajduje

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-lusterko-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-coming-leaving-home/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń spojler z linka jest tam foto gdzie się znajduje

Ale że jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak ?

:facepalm::facepalm::facepalm:

Taki mały przycisk po prawej od słowa spoiler o nazwie "Show"

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak ?

:facepalm::facepalm::facepalm:

Taki mały przycisk po prawej od słowa spoiler o nazwie "Show"

Nie każdy jest 10 lat na forum :(

Może jakiś skan bo nie łapię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje punkty masy w a4 b6 , gdzie dokładnie się znajdują, jest na forum temat ale link już nie działa .

Mam problem gdyż w Module komfortu (46) w błędach mam błąd 00532 - supply voltage b+

Czyściłem masy o których wiem i nic to nie dało 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...