Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka otwarcia drzwi


RAIZOR

Rekomendowane odpowiedzi

jutro zrobie zdjęcie albo nagram to ci pokaze jak to wygląda u mnie


oto zegaryhttp://fs2.directupload.net/images/150628/52o73h44.jpg

Edytowane przez myts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych zegarach już tak będzie, że jakie drzwi byś nie otworzył to pokaże na wyświetlaczu drzwi kierowcy. Jedynie w pełnym fisie pokazuje konkretnie które drzwi są otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ale mi nie zalezy natym gdzie pokazuje tylko zeby nie pokazywało otwarcia bagaznika podczas jazdy (choc na zdjęciu tego nie widac akurat tak wyszło zdjęcie)

jest zrobione dzięki za wszystko

Edytowane przez myts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczne od pacjenta :

a4 b5 2000r sedan zegary cyfrowe pełny fis. Po otwarciu drzwi na wyłaczonym zapłonie podświetlają się data i godzina oraz licznik kilometrów. Fis nie zapala się sygnalizując otwarcie drzwi. po przekręceniu zapłonu wszystko działa, fis wszystko ładnie wyświetla. czy to normalne, ze przy wyłączonym zapłonie fis nie pokarze otwarci drzwi? nie zapali się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. podepne sie pod tamat. mianowicie zmienialem swoj licznik 1/2 fis na pelny fis z A6 C5, oba cyfrowe zegarki. sciagnelem poradnik montazu pelnego fisa z chomikuj, wszystko dziala jak powinno ale nie wyswietla mi otwierania drzwi piny z licznka 8.9.10 podpiete do kostki czarnej pod nogami pasazera 11.12.13. dalej to nie wiem co trzeba zrobic zeby to dzialalo. moge prosic o jakies wskazowki? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I działać nie będzie bo w a6 moduł komfortu tym steruje


A poziom paliwa prawidłowo Ci wskazuje? Jak nie to trzeba zmieniać pływak lub przerobić wsad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezsensu :P hehe


plywak juz zamowilem powinien przyjsc jutro to wymienie i zobacze wsad probowalem zmienic, ale na dobre to nie wyszlo powrocilem do takiego jak byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam takie zegary jak na zdjęciu to mam pełnego FISA ? jeżeli tak to co może być powodem tego, że tylko i wyłącznie sygnalizuje otwarcie bagażnika. Żadne drzwi się nie pojawiają, krancówki chyba działają bo jak otwieram drzwi lampki się zapalają.

http://zapodaj.net/5ca328903d102.jpg.html

Edytowane przez Prosiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy przeczytać wątek, w którym znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pełnego fisa. Pokazuję Ci jedynie otwartą klapę bagażnika ponieważ te zegary juz tak mają. Dopiero liczniki po drugim lifcie pokazywały otwarte drzwi na fisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpoznać czy jest to licznik po 2 lifcie ? jest to 99' więc to chyba już po 2 lifcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej połowie 99 były montowane liczniki bez CAN (Z analogowy zegarkiem)

W drugiej połowie szły juz zegary z can (białe podświetlenie i cyfrowy Zegarek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest dyskoteka,jak otwarte drzwi pasażera to nie wyświetla na fisie tylko mruga oświetlenie kabiny,a kierowcy wszystko ok,

na pewno lewy tylny styk nie hasa bo nie pokazuje nic,nawet lampka w drzwiach się nie pali,oświetlenie nie mruga,i na fisie też nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś jeszcze śledzi temat ale chciałem zapytać bo mam podobny problem. Zaczeło się od tego że po zamknięciu auta nie gasły światła podsufitki tylko tak jak by trochę się rozjaśniały. Problem ten nie ustępuje nawet po przekręceniu stacyjki(oczywiście przełącznik w pozycji środkowej). Pomijając że już mi dwa razy wyssało aku i musze go wymienić na nowy bo się zasiarczył. Ostatnio zauważyłem że po otwarciu drzwi kierowcy fis pokazuje że są otwarte natomiast jak je zamknę i otworzę drzwi pasażera przód lub tył pokazuje że drzwi kierowcy też są otwarte. Vag pokazuje błąd oświetlenia kabiny 00991 , 28-00 zwarcie do +. W kostce przy pompce  centralnego tej 10 pinowej pin 6 tam gdzie są dwa kable złączone brązowo białe mam stale 12v napięcia. Czy ktoś wie co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...