Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Modułu Drl


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

ok w takim razie zakładam do siebie. mam lampy od s4 i szkoda xenonów. Pozdrawiam. wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno będziesz zadowolony bo efekt wizualny jest bardzo fajny a montaż banalnie prosty. poniżej dodaję zdjęcia jakie udało mi się zrobić telefonem na szybko

gypwtsh5.jpg

mlcbaqwu.jpg

ixh5mo3g.jpg

xpptikxt.jpg

xorllwok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak przyjdą Ci te diody to opisz gdzie je podłączyć i jakie mają parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie nie bedę stosował diody bo takto nie bedzie mi się minimalnie paliła lampka od długich a takto wiem że światła drl działają, ale z tego co tłumaczył gość to z jednej strony diody jest szary pasek i od tej strony dajemy przewód fioletowy a drugi koniec diody do kabla od światła długiego mam nawet chyba taką jedną diodę to jutro zrobie jej fotkę bo dał mi gość na wszelki wypadek jak by mi lampka od długich przeszkadzała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wszystkich ale zapomniałem o tym że miałem wstawić fotkę diody więc tak ja tą diodę miałem od początku do zestawu ale nie montowałem jej u siebie bo jak ja zamontujemy to likwidujemy tą sprawę z manetką w położeniu długich oraz z lampką od długich a mi ta lampka odpowiada i nie zmieniałem nic. jeśli chodzi o diodę to wygląda to tak jak na zdjęciu poniżej z tej z której strony jest strzałka fioletowa to po tej stronie musi być przewód fioletowy od modułu drl a drugi koniec diody jak wiadomo do przewodu biało żułtego lub biało czarnego od świateł drogowych. na diodzie jest taki cienki szary paseczek to od tej strony musi być kabelek fioletowy

dioda prostownicza 5A

77g874ir.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. A powiedzcie mi koledzy jak to sie ma do lamp z bix-em w b5 oczywiscie. Czy po podaniu napiecia do zarowki drogowej (przez modul) zarowka swieci na 30% swojej mocy a co sie bedzie dzialo z przeslonka w soczewce? Zamierzam sobie tez zrobic Drl ale nie chcialbym sobie bix-a rozwalic przez zmiejszone napiecie ktore podaje modul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem jak to sie ma do montażu z takimi lampami ale koledzy z forum kładli to do a4 b6 i myślę że będą znali odpowiedź na twoje pytanie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem jak to sie ma do montażu z takimi lampami ale koledzy z forum kładli to do a4 b6 i myślę że będą znali odpowiedź na twoje pytanie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

Dzieki sliczne za podpowiedz. Nie omieszkam sie zapytac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś z Kolegów może drl z doświetlaniem zakrętów i/lub funkcją coming/leaving home? Warto bawić się w takie coś?

Edytowane przez mo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podłączyłem i działa jak należy :banan::hi: ale mam pytanie mam pakiet coming home, co zrobić żeby światła gasły po przekręceniu kluczyka ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że zamontowałeś ten moduł w długich czy mijania ? chodzi ci pewnie o to że jak gasisz auto to przez jakiś czas jeszcze świecą światła drl tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowałem w światła drogowe , chodzi mi o to ze jak otwieram samochód zapalają się światła długie na 60% i chciałbym żeby gasły po przekręceniu kluczyka. Tylko nie wiem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz łopatologiczne co się dzieję po przekręceniu kluczyka 'on' czy 'off'. Na moje to powinny się świecić po otwarciu auta 20s*60% i po uruchomieniu silnika na 30% a po wyłączeniu zapłonu 20s*60% i gasnąć

Edytowane przez mo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że jak otworze samochód pala się światła na 60% wchodząc do samochodu szybciej niż te 20 sec chciałbym żeby zgasły albo po przekręceniu kluczyka na pozycję "on" albo po otwarciu drzwi np od kierowcy. Rozumiecie? Czy nadal mam tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...