Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co powiecie na zlot w Londynie ?


kokoswojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chłopaki! Czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Londynie? :) jade dzis oglafac b6 1.8t i chcialabym sprawdzic u kogos zaufanego zanim je kupie. :)

Pozdrawiam i pisze sie na spota!!

Trzeba rozruszac ten Londyn!!

Ja jestem z Brixton ale wlasciwie moge podjechac gdziekolwiek :)

Witam czy dalej mieszkasz w londynie brixton ? Jestem z streatham hill moze jakis spocik da sie namowic ...

Halo halo zyje ktos tu jesCze z londynuu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki! Czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Londynie? :) jade dzis oglafac b6 1.8t i chcialabym sprawdzic u kogos zaufanego zanim je kupie. :)

Pozdrawiam i pisze sie na spota!!

Trzeba rozruszac ten Londyn!!

Ja jestem z Brixton ale wlasciwie moge podjechac gdziekolwiek :)

Witam czy dalej mieszkasz w londynie brixton ? Jestem z streatham hill moze jakis spocik da sie namowic ...

Halo halo zyje ktos tu jesCze z londynuu :)

Hejo sa tylko pracuja mozna cos zorganizowac na szybkosci i to raczej mini spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak jest sam pracuje do soboty do 17 i czasami niedziele .. Zwlaszcza przed swietami trzeba pieniazka podgonic Ale moze cos na sobote w godzinach kolo 15 albo niedziela ??? Ty widze laki z wimbledonu to drogi od siebie 15 min i tu kolezanka z brixtonu to tez pare minut. A nigdy nie bylem na zadnym spocie jeszcze wiec taki ze mnie swiezak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak jest sam pracuje do soboty do 17 i czasami niedziele .. Zwlaszcza przed swietami trzeba pieniazka podgonic Ale moze cos na sobote w godzinach kolo 15 albo niedziela ??? Ty widze laki z wimbledonu to drogi od siebie 15 min i tu kolezanka z brixtonu to tez pare minut. A nigdy nie bylem na zadnym spocie jeszcze wiec taki ze mnie swiezak

Z whetstone dokladnie ale to niedaleko moze jeszcze jedna osoba bedzie zainteresowana "wojtek wake up!!!" To albo ta sobota albo zostawiamy to po swietach bo wiekszosc pewnie w stresie zakupow bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jestem sorki ale nie pokazaly mi sie notyfikacje ;(
ja jestem za w niedziele moge zawsze:)

i mi tam rybka gdzie mozna podjechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spocik jakis po nowym roku :) jutro wyjeżdżam do Polski i wracam 4-5 styczen :) akurat autko będzie po nowych modzikach u gregora 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...