Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Quattro


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

jimijoe, najpierw zapraszamy do newbie...
Dzięki, w sumie nie mam jeszcze wozu a i nie chce mi się spamować ;)

To, że pali więcej to chyba fakt niezaprzeczalny, ale najbardziej boję się serwisowania tego zawieszenia/napędu. Nie jest to typowe rozwiązanie a niechciałbym w przyszłości żeby wyskoczyła jakaś awaria na którą bym miał wydać powiedzmy tysiące. Czy wy mieliście jakieś przygody dotyczące tego Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie nie jest wiele wieksze, awaryjnosc rowniez jest niewielka a jazda w zimie to rzeczywiscie bajka :) Ja tez preferuje tylko quattro :) Mimo ze czesci w porownaniu do przedniego napedu sa kilka razy drozsze :( Ja wymienialem lozyska na tyle i roznica byla 2 czasem 3 krotnie wieksza... Ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pali więcej to chyba fakt niezaprzeczalny, ale najbardziej boję się serwisowania tego zawieszenia/napędu. Nie jest to typowe rozwiązanie a niechciałbym w przyszłości żeby wyskoczyła jakaś awaria na którą bym miał wydać powiedzmy tysiące. Czy wy mieliście jakieś przygody dotyczące tego Q?

Nie masz czego się obawiać.Torsen to super wynalazek i nie ma z nim problemów.Przez ponad 8 lat jeździłem A4 1.8T quattro i przez ten okres nie miałem najmniejszych problemów.W zimie to jest tak , że jak masz quattro , to jedziesz , a jak ośke to pupa i niech mi nikt nie mówi , że jest inaczej , bo kupiłem teraz ośke to coś wiem :P 2 lata temu w zimie zdażyło mi się nawet jechać po zasypanym śniegiem pasie zieleni , bo ulica była zakorkowana przez ślizgające się auta :) W lecie też się super jeździ mając quattro.Tylko od razu uprzedzam , że jak się kupi Audi z napędem quattro , to trzeba będzie się nauczyć jeździć z takim napędem :wink: Jednym słowem : Jak kupować Audi to tylko i wyłącznie z quattro !!!!!Mnie też coraz bardzej kusi , żeby założyć sobie torsena :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...