Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie tarcze i klocki pod 312mm.


Mesiah

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie zrobiłeś błąd kupując tarcze Febi. Oni powoli zaczynają robić wszystko a ich jakość spadła na mordę ostatnimi czasy. Po co oszczędzać skoro różnice cen między tarczami są małe (przy tej samej wielkości). A jakieś tam niemeickie klocki to też pewnie lipa. Będzie Ci pyliło na potęgę albo zje tarcze jak są za twarde. Pisałem żeby brać minimum ferodo premier które są tanie jak barszcz. Ogólnie tarcze ferodo o ile są oryginalne mają raczej dobre opinie.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie moge znaleźć info jakie oznaczenia maja jarzma pod 312 do b5 z 99 i skad wiadomo czy jest alu zwrotnica ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy na nią spojrzeć . Alu to alu ;) 312 podchodzi bez alu zwrotnic. Nr nie znam

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie moge znaleźć info jakie oznaczenia maja jarzma pod 312 do b5 z 99 i skad wiadomo czy jest alu zwrotnica ?

Wysłane z mojego GT-I9100

Do zeliwa 451

Do alu 569 (chyba) bo z bani nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEV mam małe pytanie. Nie masz PW to zrobię mały off topic. Czy 344zł za pomalowanie proszkowo 4 kół r18 8j w biały mat to cena w porządku? Szukałem ludzi malujących proszkiem w polsce a tu mam pod nosem (ok 40km ode mnie ,olsztyn).

Tu masz fote. To mój wzór felg tylko ,że mam srebrne a mają wyglądać jak na zdjęciu: http://www.directupload.net/file/d/3748/upd9nz8g_jpg.htm

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydawało. http://jaworart.wix.com/blask-felg/ Ci krzyknęli mi 700zł :facepalm:


DEV słuchaj wiesz może jakie są mniej więcej objawy uszkodzonego serwa? Mam twardy pedał hamulca i na prawdę słabą skuteczność hamowania nawet jak na lite 288. Wciskam w podłogę a pedał jest twardy jak skała i hamulce jakby się ślizgały. Męczę się też z wypadaniem zapłonów i falowaniem obrotów na biegu jałowym. Serwo jest połączone z kolektorem i przez jego uszkodzenie może być lewe powietrze w dolocie. Może to w dwóch wypadkach wina serwa? Da się to jakoś sprawdzić domowymi sposobami?

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz przewod od kolektora do serwa i zobacz czy się coś zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev weź podpowiedz, czy to dobry wybór do a4 b5 polift pod 312?

klocki FDS 1323

tarcza DDF 1707 lub Otto Zimmermann 100.1242.20 które tarcze lepsze

bo już od tego czytania głowa pęka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev weź podpowiedz, czy to dobry wybór do a4 b5 polift pod 312?

klocki FDS 1323

tarcza DDF 1707 lub Otto Zimmermann 100.1242.20 które tarcze lepsze

bo już od tego czytania głowa pęka :facepalm:

Obydwie się sprawdzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogarnijcie się. Nie przejrzałem całości tematu ale wydaje mi sie, ze z nas wszystkich tylko DEV ma jakieś poważniejsze doświadczenie w heblach. Każdy pierdo..nie od siebie jakiś typ i co z tego? Taki wątek może ciągnąć się latami i żadnej korzyści z niego nie będzie. Ja dodam zaraz , że jeżdżę tylko na chinolu typu max gear i lepszych nie ma. ATE w tej chwili to syf i koniec. Sprawdzone i przetestowane. Ferodo i OZ są pewnie wiec po co pierdzielić jak można kupić pewniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o niczym nie świadczy. Każda może się skrzywić. Hart zrobi to 2x szybciej. Przerabiałem to. Może zacisk na prowadnicach stoi albo w kałuże wjechałeś na rozgrzanej tarczy? Mój starszy załatwił ate tydzień po założeniu w kałuży właśnie.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze zmienia się tak rzadko że można odłożyć na Otto Zimmerman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Trudno powiedzieć, zacisk raczej jest dobry. Zjeżdżę ten komplet ferrodo i zakładam zimmermanna zobaczymy co to warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferodo tarcza przednia walsnie mi sie skrzywiła..

Sprzedałem kilkaset kpl ferodo. Jeden klient tylko nie do końca potrafi określić od czego ale ma bicie. Ale nie ma możliwości pogięcia się ta tarcza która leży w pudełku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...