radio do 500 zł

chominik

Szukam pomocy w wyborze radia.

Interesuje mnie w miarę niedrogie radio z:

-CD,

-USB,

-AUX

i Bluetooth. Najlepiej, aby można było sparować z dwoma telefonami, możliwe sterowanie z androida, dostęp do książki telefonicznej. Nie bez znaczenia jest dobry dzwięk i możliwe wyjście na wzmacniacz lub subwoofera. Jak dotychczas znalazłem:

Minus JVC jest niebieskie podświetlenie. Mam seryjne radio i transmiter. Regulator głośności w Chorusie I wariuje, a transmiter daje plastikowy dzwięk.

Do audi tylko i wyłącznie oryginał inaczej to wygląda jak w polonezie :) Więc kup sobie do swojego radia jak masz możliwość podłączenia zmieniarki sprzęt o nazwie Yatour na allegro i będziesz miał usb kart sd itd :) Albo dołóż i kup rnsa jakiegos

Edytowane przez Duch^

rnsa

Dzięki za ten pomysł z Yatour. Problem tylko, że w moim pokrętle od radia wariuje regulator głośności. Naprawa trochę drogo wyjdzie

, a gwarancji, że posłuży dłużej brak.

Rns odpada, bo mam radio 1DIN.

Polecam to radio Alpine w tej cenie lepszej jakości nie dostaniesz. A to radyjko jest na prawdę przyzwoite. Odradzam Blaupunkt i Pioneer bo ostatnie modele bardzo się popsuły.

Dziękuję za nowy typ. Jeżeli nie Blaupunkt, to może sony lub kenwood?

Ja mam nowego JVC i podswietlenie czerwone. Co dziwne ten sam model ale podswietlenie niebieskie było tańsze chyba prawie o 50zl. Jak chcesz wstawię wieczorem foto. Mam bursztynowe podswietlenie zegarów więc u mnie to pasuje.

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Podepnę się pod temat jeżeli mogę :)

Również szukam radia do 500zł, wszystko to co kolega opisał poprzednio jest mi potrzebne, ale dodatkowo ma służyć pod subwoofer ze wzmakiem, czyli sterowanie subwooferem musi być no i żeby można było dobrze w nim wszystko ustawić - jakieś dodatkowe sugestie ?