Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż radia Concert II bez can-busa


Pio_p

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktos juz podlaczał radio concert w audi a4 b5 przed liftem bez can-busa tak jak np jest na instrukcji http://www.audiworld.com/tech/elec86.shtml .Ogulnie chce se kupic to radio http://www.allegro.pl/item435380392_radio_concert_audi.html i niemam zamiaru jeszcze kupowac can-busa czy jest taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę odrobinę polszczyzny, gdyż już oczy bolą, nie chodzi mi tu o brak polskich znaków ale o:


Ogulnie

wylanczaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie czy ktoś założył już radio z a4 b6 do a4 b5,pomijając fakt wymiarów radia ?

które piny (radio-licznik) odpowiadają za informacje na fisie.

licznik poliftowy radio już mam zrobione tak że wchodzi ładnie w swoje miejsce.problem tkwi w tym że nie działają mi głośniki ,podświetlenie oraz nic mi się nie wyświetla na fisie

tak to wygląda na chwile obecną

4jxkNtb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info na fis nie bedzie brak can podobna sytuacja z wyłączaniem i włączaniem po kluczyku i brak podświetlenia licznik z cyfrowym zegarkiem ? Brak dźwieku może być spowodowane złym kodowanie.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podłączony zewnętrzny wofer i skrzynia grają.a licznik poliftowy jest już na canie.a z kodowaniem to co i jak ?

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowanie masz zapewne ustawione na bose i u jest problem jak masz vag to sobie zmienisz i po sprawie, can musisz pociągnąć dwa przewody z radia do licznika can h i can l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnąłem 2 przewody z licznika do radia

Pin 5 szara etyka do radia can-h

Pin 6 szara etyka do radia can-l

Podświetlanie klawiszy działa ale włącznie, wyłączenie po kluczyku,komunikaty na fisie oraz przednie głośniki nie działają.jak włączyłem za pierwszym razem to grały przednie głośniki i nie ori wofer a jak wyłączyłem i.włączyłem.to juz tylko wofer.

Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie. Czy radio takie jak wyżej concert 2 będzie pasować do a4 b5 polift 99 rok.  Kostki te same? ? Fisa nie mam. Chodzi mi tylko czy kostki te same wpiac i będzie grało? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie grało, tylko nie będzie podświetlenia(no chyba że zrobisz wyprowadzenie przewodu) reszta nie jest tak kłopotliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szarik napisał:

będzie grało, tylko nie będzie podświetlenia(no chyba że zrobisz wyprowadzenie przewodu) reszta nie jest tak kłopotliwa

A powiedz mi jeszcze bo ktoś mi mówił że jak kupię nowe radio i będzie już grało a nie będę miał wzmaka to tylko głośniki z przodu grać będą prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będą z tyłu grały,bo tylne są zasilane przez wzmacniacz i przy radiu musi być wpięta ta kostka nad tą brązową od głośników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...