Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy szyba przednia?


wesz82

Rekomendowane odpowiedzi

nie będzie jak będziesz stosować odmrażacz

mazanie szyby przy mrozie to niestety główna przyczyna porysowanych szyb

warto o tym pamiętać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch tylko pilkington.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie zadnego nordglassa. Gorszego shitu nie ma na rynku, te szyby sa tak miekkie i podatne na zarysowania jak malo, ktore. Totalny chlam. Wiem bo sam mam szybe czolowa nordglassu i jest cala porysowana a nie uzywam skrobaczki do szyb tylko odmrazacza. Ta szyba jest tak delikatna ze byle odrobina piasku i kurzu ja rysuje.

Edytowane przez razorsl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednia to może wycieraczki?

często wymieniasz pióra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jak było u kolegi Marynarza szyba ma zbyt wąska ramke okalająca i widać prześwit między szybą i deską rozdzielczą. Udało sie komuś zamaskować to w rozsądny sposób? Jakaś czarna uszczelka o profilu klina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem również pecha powrót z urlopu :kwasny: szyba czołowa do wymiany kupiłem od tego sprzedawcy http://allegro.pl/szyba-przednia-audi-a4-8k-nowa-szyba-08-12r-i5617991817.html

Ori nówka czy jest sens szukać używek zamienników ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam minął rok,zima za nami i było oki az pewnego razu nie przetarłem wycieraczkami no których był delikatny kamyczek i mam teraz ryskę w pięknym łuku :facepalm: :facepalm:

Nie wiem dlaczego producenci zrobili to tak ze pióro robi jeden obrót a dopiero potem leci płyn :kwasny: :kwasny:

Takze albo miałem pecha albo ona jest faktycznie miekka.

Chyba podjade niech mi to spolerują bo razi w oczy jak szyba czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po serwisie mam piekna 5 cm sznite niewiadomego pochodzenia, poczatkowo myslałem, ze to pekniecie...., gdybym tylko od razu zobaczył to bym i nie darował ... ciekawe czy da sie takie cos spo,erowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem sekurita z logiem audi fioletowa z pasem przeciwsłonecznym. Baja.

jaki koszt takiej sztuki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilkington robi szyby dla Toyoty. Do tego ubezpieczenie i jak się porysuję zawsze może kamień uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NordGlass z 2013 roku, kupowałem nową w Laser Auto-Szyby Siedlce. Nie wiem czemu tak narzekacie bo wg. mnie szyba bardzo dobra, przejechałem z nią ponad 40 tyś, km i wygląda bardzo dobrze, nie jest porysowana, nawet w nocy przy światłach z przeciwka nie widać specjalnie rys. Raz strzelił mi kamyk z ciężarówki, było słychać naprawdę głośno w samochodzie, myślałem że już po szybie a tu o dziwo tylko maleńka obitka, długo musiałem jej szukać. Wydaje mi się, że szybkie rysowanie szyby wynika ze słabych piór wycieraczek i tarcia wycieraczkami na sucho, bez płynu.

Edytowane przez diesel_power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica pomiędzy zmienikiem a oryginałem chodzi mi o wyciszenie w aucie ktoś to sprawdził na własnej skórze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica pomiędzy zmienikiem a oryginałem chodzi mi o wyciszenie w aucie ktoś to sprawdził na własnej skórze?

Szyby ori. i zamienniki można kupić Acoustic(kupiłem taka ori OOOO ) jest idealnym połączeniem doskonałych właściwości akustycznych ze wszystkimi
korzyściami wynikającymi z zastosowania szkła laminowanego bezpiecznego.
W wyniku zastosowania specjalnej folii PVB uzyskano ulepszony produkt, który charakteryzuje się
wyraźnym wzrostem ochrony przed hałasem, szczególnie widocznym w szybach zespolonych.
Mam wrażenie że lepiej słychać Bang &olufsen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica pomiędzy zmienikiem a oryginałem chodzi mi o wyciszenie w aucie ktoś to sprawdził na własnej skórze?

Szyby ori. i zamienniki można kupić Acoustic(kupiłem taka ori OOOO ) jest idealnym połączeniem doskonałych właściwości akustycznych ze wszystkimi
korzyściami wynikającymi z zastosowania szkła laminowanego bezpiecznego.
W wyniku zastosowania specjalnej folii PVB uzyskano ulepszony produkt, który charakteryzuje się
wyraźnym wzrostem ochrony przed hałasem, szczególnie widocznym w szybach zespolonych.
Mam wrażenie że lepiej słychać Bang &olufsen.

Paweł ale Acoustic to jest marka czy typ szyby określonego producenta?

Powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz.

W Oplu Vectrze miałem szybę która odbijała promienie słoneczne i była koloru fioletowego (w sensie odbicie nie prześwit).

Czy w A4 też tak jest, że można taką zakupić?

Czy w oryginale też z fabryki wyjeżdżają w dwóch rodzajach szyb?

Edytowane przez simplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acoustic


to jest TYP szyby pod BANG OLUFSEN :)

w B8 były tylko tzw. zielone szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to jest TYP szyby pod BANG OLUFSEN

w B8 były tylko tzw. zielone szyby

Dziękuję za informację :hi:

A ma może ktoś rozpiskę numerów szyb. :decayed:

Bo JA w ETce nie mogę się wyznać która to która, bo tam wszystkie są "szyba czołowa (warstwowa) z ciemnym paskiem i okienkiem dla numeru nadwozia. :facepalm:

I jeszcze jedno czy szyby przedlift i polift czymś się różniły ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest TYP szyby pod BANG OLUFSEN

w B8 były tylko tzw. zielone szyby

Dziękuję za informację :hi:

A ma może ktoś rozpiskę numerów szyb. :decayed:

Bo JA w ETce nie mogę się wyznać która to która, bo tam wszystkie są "szyba czołowa (warstwowa) z ciemnym paskiem i okienkiem dla numeru nadwozia. :facepalm:

I jeszcze jedno czy szyby przedlift i polift czymś się różniły ? :eusathink:

Tak jest różnica, jest inny uchwyt pod sensor ale można kupić szybe ori.np. data produkcji 2015 ale ze starym uchwytem .Nawet wkleiłem link do aukcji zerknij wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...