Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za wejście ? Ipod ?


Ravu

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast zmieniarki w schowku mam jakieś wejście. Do tego jest jakaś nasadka(bądź adapter). Mało miałem do czynienia z sprzętem od "jabłka", ale obstawiam, że jest to wejście pod IPOD'a.

Jeżeli mam rację, to proszę o info jaki typ podejdzie pod to wejście. I czy normalnie się bedą widzieć z BNS'em 5.0.

8qhzvhyv.jpg

neqg5h6x.jpg

q6jporjd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to Audi Music Interface Iphone. Działa jak zmieniarka, więc na FIS i radiu będziesz miał wszystkie informacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie :).

Tylko co konkretnie mogę pod to podpiąć. Tzn iphone, ipoda. Ale jaki typ/generację ?

Bo tak szczerze nie mam nikogo kto by takim sprzętem do testu dysponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś gniazdka porównać w iPhone, ale 3 i 4 powinny działać. Nie wiem, jak 5. Niech mnie ktoś poprawi, ale być może potrzebujesz jeszcze przejściowkę - kabel z AMI do urządzenia: http://allegro.pl/audi-music-interface-oryginalny-kabel-ipod-iphone-i4515067661.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęciu trzymam taki adapter w ręku (bądź cokolwiek to jest). Wygląda tak jakby się służyło do umijscowienia urządzenia np. http://allegro.pl/ipod-apple-mc046-i4526925752.html bezpośrednio w gnieździe. Jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wyjście pod IPod (wszystkie urządzenia po 2002 roku, oprócz iPod Shuffle) Bez adaptera podepniesz np iPod Photo 60 gb, szeroki adapter jest do iPod Nano (ten z pierwszego zdjęcia), wąski adapter służy do podłączenia iPod Classic (nie masz go na zdjęciach- powinien być montowany w szczelinie widocznej na zdjęciu 3).

Edytowane przez Maciek0502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wyjaśnienie :banan:

Gdyby się komuś przydało, to znalazłem listę z interfejsami i sprzętem z jabłka jakie można podpiąć.

http://www.directupload.net/file/d/3778/etgrz37h_pdf.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to u mnie zalega iPod Classic. 120 GB. Bateria trzyma trzyma kilkadziesiąt godzin (na muzyce dwa dni non stop, na filmy 8-9 godzin- ale musiał bym sprawdzić) plus kabel iPod <=> USB. nie posiadam żadnych kwitków ani pudełek... 500zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem AMi podłączony do bns-a 5.0, iphone 4s, super sprawa, taki zestaw do podłączenia można wyrwać z kablem do podłączenia w granicy 250 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to u mnie zalega iPod Classic. 120 GB. Bateria trzyma trzyma kilkadziesiąt godzin (na muzyce dwa dni non stop, na filmy 8-9 godzin- ale musiał bym sprawdzić) plus kabel iPod <=> USB. nie posiadam żadnych kwitków ani pudełek... 500zł...

Dzięki za namiar, poszukam, jakiegoś małego nano za parę złotych.

w granicy 250 zł.

Taki kabel to chyba na alledrogo było z 149 zł. Chyba, że to coś innego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPhone 3GS dostaniesz na allegro już za 200pln. Kabel u chinczyka za 10pln

Masz zarówno telefon jak i ipoda.

konto na Spotify i masz muzyką jaka ci się podoba, nawet offline.

widzę w twoim linku, że niby nie będzie pasował kabel. co dziwne, bo wydaje mi się że to normalna wtyczka 30 pin :eusathink:

tymbardziej że na stronie kufatec piszą IPod/IPhone

http://www.kufatec.de/shop/de/volkswagen/golf/golf-4-1j/digitales-music-interface-ipod-quadlock-audi-vw-seat-skoda?tab=cross

Features

  • Anschlussmöglichkeiten:
    • iPod/ iPhone
    • AUX Input
Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do interfejsu dokupiłem kabel pod zmieniarkę, to koszt 40 zł oryginalny używany, a tylko dlatego montowałem AMI, bo miałem iphone, jak bym go nie miał widomo, koszt rosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPhone 3GS dostaniesz na allegro już za 200pln. Kabel u chinczyka za 10pln

Masz zarówno telefon jak i ipoda.

konto na Spotify i masz muzyką jaka ci się podoba, nawet offline.

widzę w twoim linku, że niby nie będzie pasował kabel. co dziwne, bo wydaje mi się że to normalna wtyczka 30 pin :eusathink:

tymbardziej że na stronie kufatec piszą IPod/IPhone

http://www.kufatec.de/shop/de/volkswagen/golf/golf-4-1j/digitales-music-interface-ipod-quadlock-audi-vw-seat-skoda?tab=cross

Features

  • Anschlussmöglichkeiten:
    • iPod/ iPhone
    • AUX Input

Nie jestem pewien o co Ci chodzi, ale po rozebraniu mniej więcej wyglądało to tak:

cdghu44x.jpg

4r2mlrep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...