Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z serii "głupie pytania Maćka" :polew:

Zalałem dziś STP do czyszczenia wtrysków. Oczywiście nie czytałem ulotki na odwrocie, gdzie jest jak byk "dolewać do pełnego baku" :polew: Zalałem wszystko do rezerwy i potem zatankowałem do pełna. I teraz pytanie - czy skoro zrobiłem to wszystko pod dystrybutorem na wyłączonym silniku, to czy można uznać że zalałem STP do pełnego baku? :polew:

NI CHU JA :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie z serii "głupie pytania Maćka" :polew:

Zalałem dziś STP do czyszczenia wtrysków. Oczywiście nie czytałem ulotki na odwrocie, gdzie jest jak byk "dolewać do pełnego baku" :polew: Zalałem wszystko do rezerwy i potem zatankowałem do pełna. I teraz pytanie - czy skoro zrobiłem to wszystko pod dystrybutorem na wyłączonym silniku, to czy można uznać że zalałem STP do pełnego baku? :polew:

Nie

_________________________________________________

Kiedy nauczysz się korzystać z innych działów forum ? :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielam się we wszystkich działach ale tu też muszę coś pisać bo bez mojego spamu to forum umrze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został 1 kalendarz... jak Cristoforo, nie będzie na spocie to bierze go Ambro :gwizdanie:

:hi:

[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 08:22_________________________________________________Jak kogoś czeka duży remont w 2.5 tdi, to wiem o kompletnym AKE w iglastym stanie, za dobre dytci :wink4:

Alona coś dla Ciebie :decayed:

u mnie nie tez juz jest igła :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili sorki ale nie doczytałem, że masz kalendaz dla mnie nic nie pisałeś na priv

bardzo chętnie go wezmę

jeśli mnie nie będzie w środe (ostatnio to nie wiem jak się nazywam) na spocie to kalendaż przejmuje Ambro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma małą navi DX i potrzebuje map to mogę podrzucić Polska-Czechy 2009/2010. Od wczoraj z nagrywaniem walczyłem, przemaglowałem całe forum i w końcu się udało, na trzeciej nagrywarce :) Stara LG, jedyna która nagrywała z prędkością 1x ( pozostałe jechały szybciej, mimo wybrania 1x).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI zaraz Ci Ambro napisze że nie ten dział i zjeby dostaniesz tak jak ja :decayed: Aż się boję tu pisać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI zaraz Ci Ambro napisze że nie ten dział i zjeby dostaniesz tak jak ja :decayed: Aż się boję tu pisać :decayed:

niech spróbuje, a będzie uciekał jak ten kolo bełemwu :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 20:13_________________________________________________a jak nic nie powie to kupię mu to w nagrodę

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=941046646 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie polecacie wymienic tarcze,klocki hamulcowe ,plyn i wymienic gume tloczka ham??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie co znaczy ten błąd - 18051

Tomek

przetłumaczone Google Tłumacz

0cdfe5b75ac4847b.jpg

trzeba by zobaczyć kodowanie centralnej elektryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie polecacie wymienic tarcze,klocki hamulcowe ,plyn i wymienic gume tloczka ham??

Gajos,Groblewski :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...