Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Az serwis pruszcz gdanski

allmotors gdansk chelm

tune up gdansk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Pany i Panewki :) Znacie kogoś lub ktoś z was pracuje w Audi przy ul. Lubowidzkej w Gdańsku? Mam w poniedziałek rozmowę o prace i chciałem podpytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel pracował tam kilka lat, teraz jednak ma swój warsztat. na kasę nie narzekał - raczej umowa o dzieło go zniechęcała.
a tak wgl to powodzenia! przydałby sie dość blisko forumowy serwisant! :)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marcin Gugu33 napisał:

kumpel pracował tam kilka lat, teraz jednak ma swój warsztat. na kasę nie narzekał - raczej umowa o dzieło go zniechęcała.
a tak wgl to powodzenia! przydałby sie dość blisko forumowy serwisant! :)??

Coś mi się wydaje że kolega to raczej na "salon" a nie na serwis chce się załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dobrej duszy z a4 b5 adr 1.8 95r ktora podjechalaby na Zaspe i uzyczyla na podmiane przeplywke, cewke zaplonowa, auto mi szwankuje i bez tego jestem w czarnej d.u...a kupowac w ciemno, sami rozumiecie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas pre widziany na chwaszczyńskiej zjeżdżał na Shella

Edytowane przez alvaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Potrzebuję pomocy przy zdiagnozowaniu miejsca nieszczelności w układzie podciśnienia.

Czy ktoś z Was ma może wakuometr (miernik podciśnienia) i chwilę czasu aby podłączyć i zobaczyć jakie podciśnienie daje vacum oraz gdzie ucieka podciśnienie? 

A gdzieś ucieka na pewno bo po nocy pedał hamulca twardy jak kamień. 

Uszczelniałem już króciec vacum bo mam nieszczęśliwą pompę luk'a. Wymieniłem też na nowy łącznik (tuleje) węży podciśnienia w ścianie grodziowej (między vacum a servo). 

Już mi ręce opadają. 

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie przymierzam się do zakupu nowej maszyny typu audi a5 po liftie 1,8 TFSI 170km .Moje pytanie samochód ma wlotu 231 500 km czy jest czego się bać jeśli chodzi o przebieg taki wysoki dodam że samochód pochodzi z programu Audi Select: plus jest to oferta samochodów używanych. Proszę o waszą opinię dzięki z góry pozdrawiam

                                                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                     SZYMON 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to też w sumie spotkałbym się w jakiś przyjemnych warunkach pogadać o samochodach i nie tylko - bo moja kobieta już nie może mnie słuchać :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie mogę wpaść na pogaduchy. Przesiadka z VW na Audi więc trzeba kontyuować tradycję projektu auta, pogaduch i spotów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie podobnie jak MaTeo85 aktualnie nie mogę... od wczoraj gonie lalunię po Słowacji :) wrócę dopiero po 20.10 
Pozdrawiam, 

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;) Dawno mnie tu nie było ;) Rezał ktoś u siebie 1din na 2din i dokładał tempomat? Chciałem się spotkać i pogadać jak to wykonać, podobno na 2 din żeby przerobic wystarczy ramka 2 din i można resztę dociąć, ale nei wiem jak to w praktyce wygląda, czy gra jest warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ShatyMK napisał:

Siemanko ;) Dawno mnie tu nie było ;) Rezał ktoś u siebie 1din na 2din i dokładał tempomat? Chciałem się spotkać i pogadać jak to wykonać, podobno na 2 din żeby przerobic wystarczy ramka 2 din i można resztę dociąć, ale nei wiem jak to w praktyce wygląda, czy gra jest warta świeczki.

Siemka, 

ja u siebie robiłem multifunkcje, tempomat i Fisa, a także rafio z 1 DIN concert2 na stację 2 DIN. 

O ile z kierownicą, tempomatem i fisem, to max godzina zabawy, o tyle jak montowałem u siebie 2 din to dwa dni byłem zamknięty w garażu i tylko kobieta jedzenie donosiła. Tyle, że u mnie jeszcze szły anteny, kamery i inne cuda na kiju więc miałem pół środka rozprute :)

Gdybyś potrzebował dokładniejszej rady - pytaj, pomogę


Pozdrawiam, 

Darek 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na etapie zbierania gratów, muszę kupić komplet do tempomatu + fis, bo nawet kompa rozbudowanego nie mam, tylko zasięg pokazuje, no i ramkę 2din. No i pytanko mam odnośnie 2din, chciałbym osiągnąć taki efekt jak tutaj mniej więcej, żeby ten RSN nie wystawał tak bardzo względem panelu klimy.
Tu jest to zrobione całkiem fajnie, radio wpadnie pewnie jakieś na androidzie o ile znajdę jakieś dobrze grające:
Masz fotki jak to u Ciebie wygląda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ShatyMK napisał:

Na razie jestem na etapie zbierania gratów, muszę kupić komplet do tempomatu + fis, bo nawet kompa rozbudowanego nie mam, tylko zasięg pokazuje, no i ramkę 2din. No i pytanko mam odnośnie 2din, chciałbym osiągnąć taki efekt jak tutaj mniej więcej, żeby ten RSN nie wystawał tak bardzo względem panelu klimy.
Tu jest to zrobione całkiem fajnie, radio wpadnie pewnie jakieś na androidzie o ile znajdę jakieś dobrze grające:
Masz fotki jak to u Ciebie wygląda?

 

 

Ciężko może być osiągnąć taki efekt ponieważ nawet w Ori klimatronik wchodzi pod radio, można próbować z ułożeniem klimatronika jak i ramki. 

No oczywiście, ze można zobaczyć - 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...