Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem CI ze fajnie wygląda to radio z androidem ;) Ciekawi mnie tylko jakość dźwięku. Gdzie mieszkasz mniej więcej? Może miał byś czas dziś podjechać się gdzieś spotkać? Może spot dziś na Przymorzu przy McDonaldzie? Ciekawi mnie jak to gra.
Ja bym pewnie robił bez kamery cofania po prostu zwykłe 2din, więc cięcie i montaż, ale nie wiem też czy wszystko przełożę do takiej ramki jak kupię, sprzedają też ramki od angoli na 2din, i nie wiem czy wtedy przyciski pasują.

np to: https://www.olx.pl/oferta/kosz-stelaz-ramka-2din-radio-navi-nawigacja-audi-a4-b6-CID5-IDx55Qs.html#2d892e4e81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, ShatyMK napisał:

No powiem CI ze fajnie wygląda to radio z androidem ;) Ciekawi mnie tylko jakość dźwięku. Gdzie mieszkasz mniej więcej? Może miał byś czas dziś podjechać się gdzieś spotkać? Może spot dziś na Przymorzu przy McDonaldzie? Ciekawi mnie jak to gra.
Ja bym pewnie robił bez kamery cofania po prostu zwykłe 2din, więc cięcie i montaż, ale nie wiem też czy wszystko przełożę do takiej ramki jak kupię, sprzedają też ramki od angoli na 2din, i nie wiem czy wtedy przyciski pasują.

np to: https://www.olx.pl/oferta/kosz-stelaz-ramka-2din-radio-navi-nawigacja-audi-a4-b6-CID5-IDx55Qs.html#2d892e4e81

Oczywiście, nie ma problemu, możemy się ugadać, ale dopiero w przyszłym tygodniu ponieważ aktualnie ganiam lalunie po Słowacji :) 

Gra moim zdaniem nieźle - nie mam bose - mam tylko tył przez ori wzmacniacz - przy tym od razu zaznaczam, zanim zdecydowałem się na zakup tej stacji przeczytałem tony stron w internecie na różnych zagranicznych stronach i stwierdziłem, ze wolę dołożyć trochę dolarów do Ownic c500 i osobiście nie żałuję :) 

Ja swoja ramkę wyrwałem za 80 zł na alledrogo - aluminiową - szukaj cierpliwie czasem się trafiają tańsze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki ;) jak już będzie ramka to będzie mobilizacja do pracy ;) No i tempomat muszę dorezać z pełnym FISem, ale tu też muszę namierzyc dobre graty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ShatyMK napisał:

Super dzięki ;) jak już będzie ramka to będzie mobilizacja do pracy ;) No i tempomat muszę dorezać z pełnym FISem, ale tu też muszę namierzyc dobre graty.

Ja taśmy, moduł do MF, manetki tempomatu i wycieraczek z FIS'em oraz dół obudowy pod tempomat kupiłem od Biggman'a z forum - wszystko miód malina - jak nówki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam bose i uważam ze zaden android nie da tego samego. Mam concerta2 wiec moglo by byc lepiej ale jak przesiadka na 2din to tylko rns... ale to moze kiedyś:)

Co do gratów to też polecam kolegę @biggman wszystko dobrej jakości i bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ja osobiscie mam bose i uważam ze zaden android nie da tego samego. Mam concerta2 wiec moglo by byc lepiej ale jak przesiadka na 2din to tylko rns... ale to moze kiedyś:)

Co do gratów to też polecam kolegę @biggman wszystko dobrej jakości i bezproblemowo.

Wiec, nie wiem jak stacja radziła by sobie pod pełnym bose - bo nie miałem okazji sprawdzać, w takich radiach bardzo dużo zależy od zastosowanego przetwornika dźwięku - a stacja, stacji nie równa pod tym względem - im taniej tym zdecydowanie gorzej to wychodzi - wiem bo kolega kupił jedną z możliwie najtańszych stacji na aliexpres i niestety ale sądzę, że mikrofalówka podłączona do samochodu grała by lepiej :) 

Kiedy ja przesiadłem się z mojego concerta2 na tą stację (tylko tył na ori wzmaku) to dla większości ludzi różnica w jakości dźwięku jest niewyczuwalna - dla mnie natomiast w dużej mierze chodziło o funkcjonalność radia, gdyż kręcę ogrom kilometrów. A nie lubię szyby poobklejanej różnymi rzeczami - i każda od czegoś innego :) wolę mieć wszystko w jednym miejscu ;) chociaż nie ukrywam, kiedy rozważałem 2 din u siebie w pierwszej kolejności myślałem o RNS ale.... android to android :)

Inny przykład - wielu użytkowników stacji na andrutku skarży się na zasięg radia - ja takich problemów nie miałem - podłączone jest diversity - hula jak powinno - ba nawet lepiej sobie radzi niż concert2 - to widać szczególnie po długości grania w parkingach podziemnych :)

 

Pozdrawiam, 

Darek 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bose i szczerze to d*py to nie urywa ale jak ktoś chętny to można się spotkać i przymierzyć jak to będzie grało, wyciąganie rns-e mam w małym palcu zajmuje mi minutkę ;)

 

Edytowane przez Ziewal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też kiedyś porównać jak gra bose w różnych autach... bo dużo słabych opinii słyszałem ale ja ich nie potwierdzam. Oczywiscie każdy ma swoje preferencje odsłuchowe. Ja osobiscie nie lubię kiedy scena jest zapchana ciągnącym się basem i "zasłania" to resztę dźwięków, tutaj bose jest mocno na plus i mi bardzo pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma fabryczne nagłośnienie w BMW 5 nie jest to bose, fakt auto jest z 2015 roku ale gra o niebo lepiej niż moje bose 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to jak dla mnie BOSE w B6 na ori nagłośnieniu, najlepiej Audi Concert, chyba to jedno z lepszych fabrycznych systemów audio jakie słyszałem. Swoją drogą w B8 100x bardziej przypada mi standardowe nagłośnienie audi niż ten beznadziejny bang & olufsen, zero dynamiki.
Odnośnie radia z Androidem również uważam zę RNS i fabryczne radio zagra najlepiej bo nie słyszałem jeszcze żeby jakieś customowe radio brzmiało barwniej, z lepszą dynamiką, a wiele juz przerobiłem radioodtwarzaczy, dlatego jestem ciekawy opinii, ze to z andkiem nie ustępuje jakośią w RNS, wątpię ale moze faktycznie :) 

I dzięki za namiar na części, napiszę na pewno do bigmana ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr1075262 napisał:

lewiatan1989
A są jakieś miejsca które podjęły by sie wymiany stacji z 1din na 2 din ? 
Czy trzeba sie z tym bawić samemu?

Jak ja szukałem, to znalazłem firmę navipremium (o ile dobrze pamiętam) reklamowali się gdzieś na naszym forum. Jednak cena jaką zaśpiewali za usługę sprawiła, że prawie z butów wyskoczyłem. 

Tak więc moim zdaniem lepiej samemu sobie porzeźbić. 

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :) ktos z okolic trójmiasta chetny zrobić adaptację logi i inne pierdoły 1.8 t.  Zaplace oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ziółek23 napisał:

Siema :) ktos z okolic trójmiasta chetny zrobić adaptację logi i inne pierdoły 1.8 t.  Zaplace oczywiście

odezwij się na PW co tam dokładnie chcesz zrobić ew. z czym masz problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...