Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze z 2 godzinki wczesniej:) sorki nie mam czasu przegladac stronek forum bo mi tak net muuuuuuuuuli ze do jutra bym chyba siedzial.Czy moze ktos mi napisac na email oktorej i spotkanie na skwerku:) dzieki wielkie korzystam z otlooka i szybciej odczytam wiadomosc niz sie dostane na jakas strone narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

mam nadzieję że uda mi się dojechać... jak będę pewny że dojadę wezme VAGa z lapem...

A czy mogł bys mi podpiac pod kompa i sprawdzic Air baga?? :) mam jakis błedzik:) oczywiscie jak bedziesz:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to świetnie :) około 16 :) +/_ parę minutek ;)

A może zjedzmy się pod oceanarium koło automatu z kawą by nie trzeba było w tym wietrze łazić za daleko ;)

[ Dodano: 11-01-2007, 16:48 ]

a co Wy chcecie przez 2 godziny (no godzinę) na skwerze robić ?

Kawkę spijać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie nie będzie :-). Za późno trochę. Liczyłem na godz. 15, 18 to trochę za późno. W nocy wyjeżdżam i się nie wyrobię. Ale na następny spocik o wcześniejszej godzinie na pewno wpadną. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki q...wa jaki jestem zły mechanik jeszcze nie złożył mi auta i nie dam rady się spotkać... szkoda gadać mam nadzieję że ktoś jedzie na dyno-day do Olsztyna to będzie okazja się spotkać. miłego spotu życzę !!! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie nie będzie :-). Za późno trochę. Liczyłem na godz. 15, 18 to trochę za późno. W nocy wyjeżdżam i się nie wyrobię. Ale na następny spocik o wcześniejszej godzinie na pewno wpadną. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy :564:

Ja podobnie jak kolwga - liczyłem i głosowałem na 15 , ale cóż -18 jest wolą większości. Niestety nie dam rady - liczę chociaż na jakieś fajne zdjęcia :a4fan:

Powodzenia i miłej zabawy :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie co to za wysypywanie :027:

ja od wczoraj mam ciekawe dolegliwości żołądkowe :zly:

dziś większość dnia w kibelku :537:

i do tego jeszcze gorączka :533: (mówią na to grypa żołądkowa)

ale póki stoję na nogach to jutro będę :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ja odpadam. Do połowy lutego jestem zawalona tak, że nie mam czasu nawet na kawę.. (i niestety nawet na bieżące śledzenie forum.. :()Ale jeśli coś się skroi po tym terminie to obiecuję że razem z moją niunią stawimy się pierwsze :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj :) ciekawe jak to bedzie dzis na skwr :) wieje lekko ;) jezeli chodzi o wykruszanie sie to na 1000% jestem na skwerku, dalej czas pokaże , Pozdro

[ Dodano: 13-01-2007, 11:37 ]

A czy zliczał ktos ile mniej wiecej osób bedzie na skwerku?? :) ile w Gdańsku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie liczyłem, nie ma co... pewno niektórzy i tak się nie pojawia

Ja też bede najpierw na skwerze, potem na Gdansk lecim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...