Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłes już?

może weźmiemy ten 159 na pół,po 50 strzałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie kupywalem

a te forum wku....wia mnie, nie moglem wejsc przez pare godzin na ostatnia strone tego watku,

gowno zaczyna sie robic z tego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 1,9tdi kurde rocznik 2008, nalatane niby 60tys a cena ponizej 40 tys ojro :shock3:

woogole wszystkie te autka wladi sa ciekawie nisko wycenione,

zapewne cos tam im dolegalo z wypadkowoscia teraz najlepiej dowiedziec sie prawdy co i jak

dla mnie jak brac B7 to 2008 rok 1.9tdi - oby tylko dach, slupki i progi byly jego reszta to czesci zamienne :decayed:

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

ty nie pitol tomeks :decayed: tak duzo po ggg

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

ty nie pitol tomeks :decayed: tak duzo po ggg

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

w sumie tam pisze wejscie dla 2 osob - i jak wezme 30 strzalow to musze w dwie osoby przyjsc - to wyjdzie na glowe 15 strzalow dupaaa

masz racje z ta iloscia strzalow

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

w sumie tam pisze wejscie dla 2 osob - i jak wezme 30 strzalow to musze w dwie osoby przyjsc - to wyjdzie na glowe 15 strzalow dupaaa

masz racje z ta iloscia strzalow

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

nikt nie odbiera telefonu - juz pewnie wujek gangster ma dosyc klientow z grupona

chcialem sie dowiedziec jaka jest normalna cena tych strzalow - nie kupuje 15 strzalow na 1 osobe to raczej smiechu warte :decayed:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

nikt nie odbiera telefonu - juz pewnie wujek gangster ma dosyc klientow z grupona

chcialem sie dowiedziec jaka jest normalna cena tych strzalow - nie kupuje 15 strzalow na 1 osobe to raczej smiechu warte :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna cena za 100 strzałów to 500zł

150 za 30 strz i 300 za 60 strz

nie musisz brać kogoś,możesz to sam wystrzelać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oki - 30 moja :decayed:

wladi kupuj - pochwalisz sie czego cie tam nauczyli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już sie ustawiłes u nich na 30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero bede dzwonił,można od 22 maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariaty:decayed: mnie jeszcze nie stać na grubo wypasione B7 i szukam dla kumpla więc Zuki mówisz że lipa z tymi co podałem? Ja nawet nie wiem jak B7 chodzi bo się nie interesowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie zakupie gruchę od turbiny do 1.9TDI (ahf - jezeli ma to jakiekolwiek znaczenie)

ktoś ma?

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

pilnie zakupie gruchę od turbiny do 1.9TDI (ahf - jezeli ma to jakiekolwiek znaczenie)

ktoś ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tyle ze lipa co ciekawa oferta cenowa - troche za tanio jakies 20-30% ale moze ten kryzys powoduje ze handlarze chca pozbywac sie furek - ta sztuka 2008 rok podobala mi sie, pare modow wymiana tapicererk i inne delikatne i jest koza 1.9 tdi

pytanie jak w realu, na vagu i pod lakierem

ja tam jestem zwolennikiem lekkich naprawach blacharskich - a niezeli cofania licznika z 300tys na 120 tys

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

pilnie zakupie gruchę od turbiny do 1.9TDI (ahf - jezeli ma to jakiekolwiek znaczenie)

ktoś ma?

dzwon do az serwis

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

pilnie zakupie gruchę od turbiny do 1.9TDI (ahf - jezeli ma to jakiekolwiek znaczenie)

ktoś ma?

dzwon do az serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja z vagiem dopiero zaczynam przygodę bo oprócz sprawdzenia błędów i ustawienia kilka bajerów to za bardzo nie wiem co można sprawdzić i jak? Ktoś coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od tego co chcesz grzebac

procedury znajdziesz na necie i przede wszystkim na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz pare procedur:

http://vcds.pl/index.php?mod=site&id=3

a tutaj wiecej, tyle ze w j. angielskim:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Diagnostic_Procedures#Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonina widziałeś ?? :naughty::kox:

http://www.vag-com.pl/

Jest w końcu v11.11.3. Jutro będę testował :wink::kox:

ostatni wyskoczył mi komunikat o nowej wersji ale jeszcze nie pobrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...