Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie się wstrzymałem na jesieni będę myślał ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek jeszcze raz dzięki za kasację błędów i cenne rady. Muszę się pobawić tym webasto. Pierwsze sygnały są ok, do domu dojechałem bez błędów :D

 

Ziewał mam do Ciebie pytanie tym razem, rozmawiałem z Darkiem o wyjściu AUX żeby można było puszczać muzę z telefonu i sprężynkach na klapę bagażnika, w sensie na tłoczki żeby z pilota skakała klapa do góry. Masz może coś takiego lub wiesz skąd zamówić ? Byłbym wdzięczny.

Darek jeszcze raz dzięki! Stawiam flaszkę na spocie :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aux na BT z aliexpress za 30 zł i gra za***iście nawet lepiej jak po kablu tylko ja mam RNSE, siłowniki ze sprężynami też mam i już ponad dwa lata działają Na Allegro kupowałem łatwo to znajdziesz 130 zł płaciłem bo potrzeba silniejsze siłowniki 

Edytowane przez Ziewal
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram się poszukać. Jakbym nie mógł znaleźć to będę męczył dalej :) dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś chciał sprężyny to mam takie, do tego dokupujesz siłowniki, składasz w całość i masz :) mam sprężyny zielone i niebieskie jak by co.

Aha na forum jest temat o tej odskakujacej klapie.

Edytowane przez MaTeo85
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co Wy na to zeby się spotkać 8-10 czerwca bo później długi weekend. Auta mogą być ale nie muszą, może tym razem się widzimy gdzieś i idziemy na piwko?

Taka delikatna propozycja.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężynki niebieskie muszą być Zobacz ofertę: Automatyczne otwieranie klapy bagażnika AUDI A4 B7 https://allegro.pl/oferta/automatyczne-otwieranie-klapy-bagaznika-audi-a4-b7-9014843277?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione już wczoraj :) dodatkowo zamówiłem ten gumowy splitter zamiast dokładki od cupry bo mi się mega spodobało jak to wygląda u Darka. Jak będzie spoko to zostawię, jak lipa to zdejmę ;) tylko się zastanawiam czy nie będzie dziwnie wyglądało bo niby progi tak są wyprofilowane że schodzą na dół ale jednak niewiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, keczemot napisał:

Zamówione już wczoraj :) dodatkowo zamówiłem ten gumowy splitter zamiast dokładki od cupry bo mi się mega spodobało jak to wygląda u Darka. Jak będzie spoko to zostawię, jak lipa to zdejmę ;) tylko się zastanawiam czy nie będzie dziwnie wyglądało bo niby progi tak są wyprofilowane że schodzą na dół ale jednak niewiele. 

Gremlin w swojej czarnulce ma gumę zamiat cupry:

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może coś 22-25 czerwca? Piszę wcześniej, może jakąś większą grupę udałoby się zwołać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie naprawy felg. Muszę pospawać jedna felgę i nie wiem gdzie oddać. Może możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 CNF na Osowej naprawia wszystko.

Ja dawałem do nich moje biedronki ale tam tylko jedna do lekkiego prostowania była a po za tym malowali i jest ok.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, TommiA6 napisał:

Panowie, może coś 22-25 czerwca? Piszę wcześniej, może jakąś większą grupę udałoby się zwołać :)

Jestem dostępny w tym terminie jak coś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja póki co jestem daleko w tym czasie :( Jeśli plany się nie zmienią to wrócę ok. 8go lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...