Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

a sie jeszcze zdziwicie

ale wiesz, że jak często będziesz zmieniał auta, to skarbówka Cię będzie ścigać ?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

pre_pl jakoś na pierwszej stronie nie jesteś wpisany, to chyba jakaś pomyłka cio ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Nie byłem wczesniej pewien czy bede dlatego nic nie pisalem ale juz wiem ze sie pojawie na 100% przy skwerze.

Ps. bedzie ktos mial vag-a zeby zrobic logi?? bede mogl sie odwzajemnic profesionalnym czyszczeniem tapicerki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... mieć taką Brynia za żonę... :grin: normalnie kilka godzin rozmowy zleciało bardzo szybko zgadnijcie o czym był bajer ?? niemalże tylko i wyłącznie o :a4fan: i jej klubie ! :grin:

Potwierdzam Brynia to kobieta z pasją ;) Fajnie było poznać kogoś tak pozytywnie nakręconego. Do następnego zobaczenia Brynia.

Mam prośbę do ludzi z Trójmiasta jakby mogli pomóc w namierzeniu sklepów dla dzieciufff głównie chodzi o wózki i takie tam pierdoły. Stary se nie kupi to chociaż coś dla córci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl

alvaro, wymoczyłeś nogi w basenie ? hyhyhy

przyjechałem później niż planowałem do Redy i daliśmy sobie siana z basenu przeszliśmy od razu do konkretów czyt. do baru ... :grin: szkoda że nie dałeś rady Przemas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do ludzi z Trójmiasta jakby mogli pomóc w namierzeniu sklepów dla dzieciufff głównie chodzi o wózki i takie tam pierdoły. Stary se nie kupi to chociaż coś dla córci.

Jeden jest na Jaśkowej dolinie, jak jedesz od Manhattanu w Gore to po przejechaniu ok 0,5km będzie taki duży budynek 2-piętrowy po prawej ma duży napis Hurtownia. a Drugi podobny sklep jest na przeciw Media-mark kolo Orlenu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjechałem później niż planowałem do Redy i daliśmy sobie siana z basenu przeszliśmy od razu do konkretów czyt. do baru ... grin szkoda że nie dałeś rady Przemas...

zostałem zawleczony do teściów i prawdę mówiąc się zgapiłem i nawet już po piwie byłem....

Już z Koszalina, Iceman jest git człowiek :evil:

adadur, rozeznam czy znajoma jeszcze pracuje w tym na Jaskowej (hurtownia dziecięca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelnienie przy skraplaczu było uszkodzone, urządzenia wskazywały dziurę, ale ta pianka się nie pieniła.

Dopiero przy "wlaniu" kontrastu wyszło... (będę miał zdjęcia hyhy), posisiało się że hoho.

Także na szczęście pierduła.

W drodze powrotnej przed Wejherowem, tam gdzie są takie fajne zawijasy pod górę (dwa pasy), uciekłem nowej A6 jakiejś V6...

To na prawdę nie jeździ, dopiero przy 160-180 mnie doszła....hyhyhy.

Do Koszalina dojechałem w 2h30m i spalanie średnie 6,4 (albo 6,3 nie pamietam).

A cisnąłem zdrowo... Chyba będę miał zdjęcie pamiątkowe :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. bedzie ktos mial vag-a zeby zrobic logi?? bede mogl sie odwzajemnic profesionalnym czyszczeniem tapicerki

Vag będzie a co do tapicerki to pogadamy :grin:
Eh... mieć taką Brynia za żonę... grin

Brynia co Ty mu zrobiłaś :polew:

Już z Koszalina, Iceman jest git człowiek :evil:

a nie mówiłem :cool:

czyli rozumiem że 09.06.2007 nadal aktualny :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś widać że frekwencja nie zapowiada się nad wyraz duża. Jesienią pogoda nie pasowała, to teraz chyba powinna a jednak nie widać. Po prostu w 3-mieście :a4fan: jeździ banda amatorów spotów. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko loko, jak widać połowa ludzi na spotach nie pisze na forum w ogóle...

Bo potem nie jest tak źle... :evil:

Aaaa. Ustalmy tę godzinę na 18 po prostu. Dokładnie 18:00 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardziej by mi pasowała 17 ewentualnie chwilkę później ale oczywiście dostosuję się do większości forumowiczów :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...