Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dev kupiłem Żonie Polówkę 2G 1,6tdi i zanabyłem do niej komplet przednich hebli z GTI ale ja mam zwrotnice zespolona z jarzmem a gti ma „normalne” zwrotnice. Temat nie do przeskoczenia? (bez wymiany zwrotnic, pewnie półosi i jeszcze piorun wie czego?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

2 minut temu, alvaro napisał(a):

Dev kupiłem Żonie Polówkę 2G 1,6tdi i zanabyłem do niej komplet przednich hebli z GTI ale ja mam zwrotnice zespolona z jarzmem a gti ma „normalne” zwrotnice. Temat nie do przeskoczenia? (bez wymiany zwrotnic, pewnie półosi i jeszcze piorun wie czego?)

 

Amory trzeba wyrzucić

Zwrotnice mam jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chiptuningu nie mam jakiegoś parcia z czasem bo o ile Żony auto może w każdej chwili to to drugie dopiero składam także realnie jakieś 2 3 tyg na bank mi zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będziemy intacz w tej materii.

Jakie auto chcesz  robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli de facto kompletne przednie zawieszenie L+P i półosie pewnie też. Ebał to pies za dużo „zabawy” pieniędzmi… 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie auto może robić rolnik?? Fałweja w gnoju :) Polo 2g 1,6tdi dq200 i golfa 7 2,0tdi dq250

Edytowane przez alvaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, alvaro napisał(a):

Czyli de facto kompletne przednie zawieszenie L+P i półosie pewnie też. Ebał to pies za dużo „zabawy” pieniędzmi… 😀

 

Wszystko zależy od tego co masz w aucie, robiliśmy ostatnio A3 1.6 tdi 105kM i nie wymieniałem półosi 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, alvaro napisał(a):

A jakie auto może robić rolnik?? Fałweja w gnoju :) Polo 2g 1,6tdi dq200 i golfa 7 2,0tdi dq250

 

Ja mam b8 2.0tfsi 220kM 4x4 z tipem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadowolony z softu od Tune-up, ledwie ruszone doładowanie. Po wgraniu serii nieznaczna różnica względem programu. Ponowne podejście do tematu przez @Łukasz13 i wymiana przepływki sprawiły, że wóz inaczej jeździ i nie ma tak drastycznych cofek zapłonu. Niestety pierwszy program był przelany, aby miminalizować cofki.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, george napisał(a):

Nie jestem zadowolony z softu od Tune-up

Kiedyś też myślałem żeby u nich robić, jednak słysząc w rozmowie telefonicznej, że z BFB na seryjnych wytryskach będzie 200 KM to sami rozwiali moje wątpliwości czy będzie zrobione przez nich dobrze czy źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał coś działać z autem w VagPerformance to polecam, a i z kontaktem pomoge ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...