Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Spoty odbywają się w zależności od ilości chętnych i możliwości czasowych, wszystkie ustalenia na bieżąco odbywają się w tym wątku.

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysł całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chociaz nie mam audika to moge sie z wami spotkac. Tylko pytanie gdzie mialoby byc to spotkamnie i kiedy. Mi by odpowiadalo jakos w tym miesiacu bo pieprzona sesja sie zaczyna na poczatku czerwca. Ja proponuje Gdynie, moze na skwerze, lub jakas miejscowosc nadmorska, ale ten pomysl raczej nie bedzie najlepszy bo tam sie nic nie dzieje o tej porze, wiec moze gdynia - skwer, kamienna góra, parking kolo teatru muzycznego, tam bysmy sie spotkali i i gdzies pojechali ewentualnie.

prosze o wypowiadanie sie osob z trojmiasta w tym poscie, nawet tych ktore zazwyczaj tylko patrza, moze bylyby chetne aby sie spotkac. Trzeba sie w koncu poznac. Kleju ma racje jest nas coraz wiecej z trojmiasta.

Osoby chetne niech pisza kiedy by im pasowalo i gdzie to wtedy cos ostatecznie ustalimy. pozdrawiam

Wreszcie ktos pomyslal na temat spotu.

[ Dodano: 2006-05-04, 19:08 ]

Widze ze jakos nikt sie nie kwapi aby sie wypowiedziec. Ejze podgladacze juz do klawiatur i pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)tez jestem z Trojmiasta,dokladnie Gdynia:)jestem nowy na tym forum:)oraz nowym posiadaczem Audi:)i Gdynia bardzo mi pasuje:)pozdrowka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minelo troche czasu od ostatniego postu wiec moze jest juz po spotkaniu ale jakby nie to ja tez za Gdynia.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to mam ograniczone mozliwosci czasowe. Bede w 3city 8/9 lipiec a potem od 24-30 lipca. Jesli pasuje wam cos z tych terminow to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem teraz od 3 do 10 w Sopocie jak coś :) i pisze sie na spot. jak coś to mój numer [hide]501 375 844[/hide] bo nie bede miał możliwości kożystania z kompa ;) dajcie jakieś info gdzi i kiedy :) jak już sie zdecydujecie ;) pozdro 3rójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli idzie i spoty w trójmieście to nie ma z tym żadnego probloemu. Jest przecież Trójmiejski Klub Audi, który spotyka się co miesiąc. Co prawda A4 są tam raptem dwie, czasami wpadają też ze starogardu gd. i jest nas liczniejsze grono. Jakby co to zapraszam na tkaudi.org po więcej informacji. Jakby co to jestem skłonny spotkać sie w gronie samych posiadaczy A4.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie a może bardziej na zachód :lol:

Czy juz coś ustalono, kiedy i gdzie?

Milo by bylo sie spotkac w tak wytwornym towarzystwie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede tam w poniedziałek,bo mam tam sprawe to załatwienia i pomyślałem że przy okazji mogłbym sie spotkac z klubowiczami trójmiasta.

Ja myśle że tak na południe możemy się zgrać,między 12 a 15.

Gajzer a gdzie jest ten skwer w Gdyni? Ja tak dobrze tych rewirów nie znam, kilka razy tam tylko byłem. Ja myśle że można się zgrać tam jak jest te nabrzeże ze statkami,Dar Młodzieży itd. Tam jest duży parking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hary, to jest wlasnie skwer :) godzina mi odpowiada i mam nadzieje ze bedzie wiecej osob, i ze pojawi sie tez Yshia, mi osobiscie odpowiada zakres godzin, wiec wstepnie moze bysmy sie ustawili na na okolo 13 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...