Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie


majin

Rekomendowane odpowiedzi

Zibione a ile masz teraz w nie serii? Ja będę latał felgach 16 wiec i tak pewnie niewiele spalanie się zmieni. Teraz i tak pali średnio 10-11 na PB wiec licze 12-13 gazu.

Edytowane przez majin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 1.8t i zastanawiam sie gdzie zakładac gazoline, bylem u Rogowskiego i powiedzial ze koszt u mnie to 3500 , troche duzo , widac ze sie ceni ale moze warto... wiele osób go poleca, na forum lpg jest duzo opinii, on sam tez tam sie udziela, mozna oczywiscie dac auto do kogos innego co zalozy te same graty za jakies 2700 - 2900 i tez powinno byc OK, ja jeszcze mam czas na wybor gazownika bo wczesniej chce troche podniesc moc samym programem ;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gazolinie nie ma co oszczędzać, bartoo. Ja też kręciłem nosem na Rogowskiego bo cena kosmos ale, po przejściach z 5 innymi specami od gazu w LBN (nie będę wymieniał nazw bo jeszcze się okaże że głoszę herezję : )) z moim poprzednim autem postanowiłem więcej zapłacić za spokój. Co do gratów to mi Pan Adam zrobił setup na pewne 250 KM pomimo że nie będę zmieniał nic w serii, ale przynajmniej będę miał spokój z mocą w aucie : ) W LBN spokojnie identyczną instalację położą za 2800 zł ale jak mówię, za spokój się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaj relację jak wygląda spalanie i jak sprawuje się instalacja montowana przez Rogowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opórcz programu to mam zmienione turbo na hybryde od k03s i wtryski BEXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodam dopiero w przyszły czwartek bo termin instancji się zmienił, chociaż dobrze bo przynajmniej zrobię sobie małe osdwierzenie auta i wymienie filtry i oliwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu po montażu u AR trochę cyrków miałem. ;)

Żebyś się nie zdziwił jak Ci czerwony AC-ek pociągnie 250 kuca... ;) Niebieskie hany, AC-R01 red i Stag Qbox to dobry setup, ale na 200 kuca... (zapewne to Ci zaproponował bo to jego standard)...

Edytowane przez Galetto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w warsztatowni mogą założyć taniej ale różnie bywa z osobą montującą. Gość który jest tam dobry to na obecna chwile tak jak każdy polecany w Lublinie gaziaz nie tyka się montażu instalacji tylko zostawia sobie strojenie. A to wystarczy żeby klepac na ilość a nie na jakość. Trzeba podejść jak w AMG jedna osoba jeden silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i tak,że i u tych polecanych mimo wysokiej ceny i odległych terminów trafiają się druty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ten Pan ze Snopkowa poduczył się na moim aucie to teraz Wam montuje jak należy. Żeby nie obrazić Waszego Guru, ale w 2010r nie miał jeszcze pojęcia co to jest sonda szerokopasowa, którą usilnie próbował podłączyć pod Staga. Podejrzewam, że to był jeszcze jego etap Polonezów i Fiatów. A w tamtym czasie też był mocno polecany. Kilkukrotna poprawka regulacji specjalnie po to ze stolycy przyjeżdżałem bo u niego gwarancja. Nie dość, że koszty montażu spore to jeszcze się kilka razy musiałem fatygować i z łaską kompa podpiął. Doszło do tego, że sam kupiłem kabel i dałem sobie spokój z tym człowiekiem.

PS. Te same graty założą np. w Lublinie na Wojciechowskiej za prawie 1000zł mniej i wcale nie gorzej. No, ale ich nie ma na forum LPG być może im nie zależy na punktach "Pomógł". :grin:

Żebyś się nie zdziwił jak Ci czerwony AC-ek pociągnie 250 kuca... ;) Niebieskie hany, AC-R01 red i Stag Qbox to dobry setup, ale na 200 kuca... (zapewne to Ci zaproponował bo to jego standard)...

Nie wątpliwie możesz mieć rację, ja się wypowiedziałem tylko na podstawie dwóch samochodów które widziałem i jeździłem nimi a lpg miały montowane w Snopkowie gdzieś na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. u mnie w okolicy zakładają gaz firmy lovato(komplet) . w najbliższym czasie chce założyć gaz i teraz pytanie jak to będzie się sprawować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myslicie o takiej instalacji:

AGIS M210

KME SILVER

BARRACUDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...