Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!


Indi

Rekomendowane odpowiedzi

Ano byłem na półwyspie helskim gdzie po jeździe z Władysławowa do miejsca wypoczynku zapaliła się kontrolka akumulatora , wyczułem brak wspomagania i już się wku.....em...

pompa wspomy zamiast na 3 śrubach trzymała się na 2 co było następstwem wyrwania mocowań łapy co skutkowało zerwaniem śróby na samonapinaczu która z kolei zablokowała wentylator. diagnoza: laweta i wasztat... najbliższy 28km dalej.... oczywiście roboty maja tyle że nie dadzą rady w 4 warsztatach.. wystarczyło magiczne słowo "turysta ze śląska" zapaliła się lampka że napewno zapłaci i trzeba robić. Ogółem d*py dał mechanik który robił mi rozrząd bo nie wkręcił tej śróby po wymianie łożyska koła pasowego które jest w łapie i wytrzymało to wszystko 14tys i szlag!! trafił. Naprawa z lawetą kosztowała 800zł a na pytanie czy oni wkręcili tę sróbę której nie było usłyszałem "tak" nie mogłem jej wyczuć palcem więc otrzymałem odpowiedz : "tam jest imbus" a jak wiadomo takiej śróby paluszkiem nie wyczujemy. Po przyjeździe do domu nie dało mi to spokoju i sprawdziłem to.....i co???? te h..e też nie dali tej śróby!!! i jak tu pytam się dać coś komus zrobić??!! każdego trzeba sprawdzać!! z Niemiec na kołach a po Polsce na lawecie

vhx4w0.jpg

takie miałem wakacje.

Edytowane przez Indi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej na twoim miejscu klucilbym się z k.... Troszke go nastraszyc może dojdziecie do jakiegoś porozumienia jak byś potrzebował jakiegoś mechanika to mam 2 zaprzyjaźnionych w bb pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam wykłucisz, jak mu udowodnisz.. pewnie jak znam życie cała naprawa poszła bez paragonu do tego..

ale chociaż zadzwonić i zyebać drani.. i jednego i drugiego... bo potem kurna taki jeden cfaniak z drugi właśnie tak sie zachowują jak frajernia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nic nie wyklucisz ale zawsze można zrobić opinie że frajer zamknie warsztat Człowiek płaci w h... Siana nie poto żeby jakąś k.... Nie zrobiła roboty jak.należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ciężko zaufać mechanikom, dlatego od 13 lat robię wszystko sam przy aucie (za wyjątkiem blacharki i lakiernictwa, chociaż powoli stawiam 1sze kroki w tej dziedzinie). Ładna A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nigdy nie byłem u mechanika, lakiernicze to naszczeście tylko moje mody czyli zderzak lotka listwa więc on maluje ja montuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam wykłucisz, jak mu udowodnisz.. pewnie jak znam życie cała naprawa poszła bez paragonu do tego..

ale chociaż zadzwonić i zyebać drani.. i jednego i drugiego... bo potem kurna taki jeden cfaniak z drugi właśnie tak sie zachowują jak frajernia....

dokładnie... jedynie koło d*py mogę zrobić np. opinie na internecie ....

Lampy oklejales czy malowales? Całe czy tylko białe elementy?

oklejałem ale tylko białe elementy

Niestety ciężko zaufać mechanikom, dlatego od 13 lat robię wszystko sam przy aucie (za wyjątkiem blacharki i lakiernictwa, chociaż powoli stawiam 1sze kroki w tej dziedzinie). Ładna A4.

dokładnie nigdy nie byłem u mechanika, lakiernicze to naszczeście tylko moje mody czyli zderzak lotka listwa więc on maluje ja montuje :D

tyle co mogę zrobić bo się znam albo inaczej.... na ile mi czas pozwoli!! to zrobię sam po lakierniku auto poskładałem sam bo on by mi tak nie wyrównał lini jak chciałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lawecie też za***iście wygląda:)

tylko coś zderzak sie od błotnika kolorem odcina czy mi sie wydaje

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje Ci się, jest różnica z daleka ale nie taka jak na zdjęciu wyszlo


Witam kolegów Wesołych prawie po świętach :) postanowiłem wykorzystać czas w górach bez śniegu i zrobiłem drugie podejście do ściemy lampionów , jednym słowem.....masakra!! drugi raz bym się nie chwytał tego. Chciałem zachować oryginalne wytłoczenia homologacji i reszta typu HC DC ale niestety zostało to tak zniekształcone że ciężko odczytać teraz :kwasny: teraz zdjęcia:

s25g1f.jpg

vzyf49.jpg

2yx555y.jpg

b3qzau.jpg

5ped54.jpg

jutro uszczelnianie ewentualne naginanie plastików , uszczelka gumowa i oczywiście montaż :wink:

Edytowane przez Indi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąśnie chromy nie bo ma być jak ori , wpadną hidy 4300K i spryski ale to dopiero po wymianie turba w styczniu i ......remapie wiec kasę zbieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i58.tinypic.com/vhx4w0.jpg

Tutaj ten zderzak fatalnie wygląda :kwasny:

Daj jakieś inne foto z takiej perspektywy. Chyba lakiernik Ci słabo kolorek dobrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ze tak spytam nie paruja ci lampy po rozklejeniu ?

a jak tam motorek cos napisałes ze szykuje sie wymiana turba i remacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak napiszę to lampy skleiłem klejem do szyb a po wyschnięciu objechałem silikonem więc myślę że nie powinny puścić pary zwłaszcza że w poprzednim aucie robiłem smoked 3 razy na 3 kpl lamp i nic nie puszczało ,ale to też się okaże jak wyjadę z garażu bo na razie stoi w ciepełku (sylwester w Międzybrodziu Bialskim tam gdzie domek mamy) :wink: a silniczek dostanie BRD , EGR out i jakiś program także tego... :decayed:


założone uszczelnione 2 razy nie ma opcji puścić pary :P

tak to na aucie się prezenci:

14kktnt.jpg

2m836mt.jpg

2cx8dqt.jpg

t6e0ao.jpg

czy tak się różni kolor :eusathink: i don't think so B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ci to wyszło zgrywaja sie te lampy z grilem i kratkami zdesia

jak juz masz wprawe moze bys moje ograna ? za oplata oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ci to wyszło zgrywaja sie te lampy z grilem i kratkami zdesia

jak juz masz wprawe moze bys moje ograna ? za oplata oczywiscie

:grin: haha o stary ... nigdy się już tego nie chwycę ,boję się że klosz strzeli podczas odklejania i tyle z moda :wink: poza tym po otwarciu maski nie wygląda to tak ładnie jak z zewnątrz :P mogę ewentualnie służyć pomocą :decayed:

Czemu EGR chcesz wywalić? Brak klapy gaszenia ma kilka minusów...

jakie minusy?? melduj szybko!! :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak klapy gaszącej - telepie całym autem przy odpalaniu, a zwłaszcza przy gaszeniu silnika... Nie muszę pisać jaki to ma wpływ na poduchy pod silnikiem, czy dwumas...

Dodam, że dawno temu też wyrzuciłem egr i wstawiłem jakąś rurkę z kolanem sylikonowym... No i po niedługim czasie wróciłem do egr z przeprosinami :decayed: z tym że zaślepiłem dziada - a tą rurkę recyrkulacji spalin od kolektora wydechowego do egr wymontowałem, grubą zaślepkę dałem na kolektor ssący, a tą cienką założyłem na spód egr... Ale to też dawne czasy ;) Teraz też nie mam egr, tylko że klapa gasząca z 2.5 tdi jest wspawana w kolektor ssący :)

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...