Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak i czym pomalować grilla ?


bero

Rekomendowane odpowiedzi

U Ciebie tak. Maluj tą obwódkę grilla i będzie :kox: Ja mam tak u siebie zrobione (kolor granatowy) :good: A kolega ma srebrne autko i nie ma w nim czarnych dodatków (felgi, lampy), stąd się zastanawia jak będzie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega ma srebrne autko i nie ma w nim czarnych dodatków (felgi, lampy), stąd się zastanawia jak będzie to wyglądało.

Nie ma także chromów na szybach ..wiec bardziej pasować bedzie w czerni niż w chromie :decayed:

Po mojemu ..nie musi mieć silnie uwydatnionych czarnych dodatków aby pasowało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary grill odpada,szara ramka tez-pozostaje pomalowac na czarno - a jesli chodzi o czarne dodatki to mam czarne opony :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary grill odpada,szara ramka tez-pozostaje pomalowac na czarno

:good:

a jesli chodzi o czarne dodatki to mam czarne opony :tongue4

:D

..możesz delikatnie ściemnić szybki na czarno ..albo ciemne lampy ledowe na tył :naughty:

.do srebra czerń ..chrom to jakoś tak sie zlewa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ,i jescze mam czarne obwodki dookola szyb bocznych,zamiast chromu :gwizdanie:

lampy tylne nas razie zostawie,a pomyslalem,zeby do przodu wstawic pasek ledow,cos jak a8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarny grill - ale to orginał jest :) a karatka jest lakierowana na czarno i wygląda tak :wink4:

c6038ddaaab4d327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostre...podoba mi sie,zaszczepiony jestem ,teraz musze wygospodarowac troche czasu i jade z ta ramka na czarno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na srebrnym efekt może być lepszy :kox: :gwizdanie:

:gwizdanie:

U mnie na sreberku to wygląda tak :wink4:

g2kz0.th.jpg

dscn2843poprlr8.jpg

w768.png

:tongue4: Robione domowym sposobem :cool1: Zobaczymy jak będzie po zimie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie,ale wydaje mi sie,ze najlepszy efekt jest widoczny na ciemnych kolorach auta :mysli:

No fakt na ciemnym rewelacja wg mnie :wink4: Ale na sreberkach też nie jest źle. Ale z daleka aż tak bardzo tego nie widać :decayed:

Ale ja osobiście zacząłem na to zwracać uwagę i powiem Wam, że w Szwajcarii widziałem sporo autek z takim modem :kox: Czyli jest to na czasie i modne nie tylko u Nas :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wrzucam fotke z modem na ciemnym kolorze (mój granacik):

10895bd57770631d.jpg

Wrzucam na prosbę gzybka który chciał widzieć jak to wygląda na granacie :naughty: Jak dla mnie to na ciemnym kolorze taki mod wygląda :kox: Nadaje charakteru niunii :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wrzucam fotke z modem na ciemnym kolorze (mój granacik):

10895bd57770631d.jpg

Wrzucam na prosbę gzybka który chciał widzieć jak to wygląda na granacie :naughty: Jak dla mnie to na ciemnym kolorze taki mod wygląda :kox: Nadaje charakteru niunii :naughty:

Jak widac na zdjeciu pare odpryskow sie juz pojawilo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac na zdjeciu pare odpryskow sie juz pojawilo :wink4:

Dibo jak to malowałeś i po jakim czasie pojawiły się odpryski? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromowane dodatki powoli odchodzą do lamusa :wink4:..

.. nie mów hop.. niektóre kolory wyglądają bardziej korzystniej z chromami .. niektore z czernią :guma:

nawet testowane ostatnio w Krakowie lamborghini było w kolorze matowym, czarny mat :)

..widać kto czyta " Top Gear " :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...