Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak i czym pomalować grilla ?


bero

Rekomendowane odpowiedzi

u lakiernika lub domowym sposobem zmatowić papierem ściernym (zaczynac od grubszego konczac na drobnym). potem podklad i farba. tylko z duzej odleglosci aby nie bylo zaciekow i delikatnie, bo jak bedzie spora warstawa farby naraz to potem byle kamien i beda spore odpryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej oddaj do dobrego lakiernika. On Ci to zrobi tak jak ma być. A co do sposobu domowego, to będzie Ci farba schodzić po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domowy sposob zwykla farba w puszcze nie wypali beda sie robic odpryski bo nie jest ona utwardzona proponuje u lakiernika wlasnie sie zastanawiam czy sobie tez takiego motywu nie zrobic u siebie ale nie wiem jaki bedzie efekt

Kupić farbę np. czarny mat w puszcze lub na "litry" do tego utwardzacz.. puche rozpruć i zawartość z utwardzaczem władować do pistoletu i ognia :naughty:

Chyba, że znajdziesz mat razem z utwardzaczem w jedym sprayu..z taką zawleczką jak granat.. :good:

Oczywiście jak juz koledzy pisali..zmatowić papierem ściernym od wikszego do mniejszego :)

Patenty przerabiane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytani,czy ktos malowal grilla w kolorze nadwozia,albo widzial i jaki jest efekt,albo moze ktos ma linka do stronki ,gdzie wirtualnie mozna to zrobic-chcialbym zobaczyc efekt :wink4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 21:02_________________________________________________dla scislosci ,chodzi o czarny plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytani,czy ktos malowal grilla w kolorze nadwozia,albo widzial i jaki jest efekt,albo moze ktos ma linka do stronki ,gdzie wirtualnie mozna to zrobic-chcialbym zobaczyc efekt :wink4:

Mówimy o malowaniu całego grilla - kratki i ramki w kolorze ?

Jak dla mnie to kiepski pomysł .. :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kratka i dolne kratki,ja mam zderzaki w kolorze nadwozia i stad ten pomysl,a zanim pomysl sie rozwinie,chcialbym zobaczyc to ,moze pomysle tak,jak ty :wink4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 21:13_________________________________________________zaraz dorzuce zdjecie z przodu auta i zobaczymy opinie innych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick

Widze , że nie masz chromków wokół szyb .. :decayed: Na Twoim miejscu pomalowałbym tylko ramkę chromową grilla na czarno :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam auto czarne i myślałem co prawda żeby pomalować taką farbą jak do auta, czyli chyba metalic a jak napisałeś że mat to ja już nie wiem:D jak myślicie jak będzie lepiej?? sama ramka oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz ramkę grilla (ale w B5) pomalowaną pod kolor nadwozia.

cc09800b8bc8ca37m.jpg

Efekt nawet ciekawy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochemi to przypomina c4,ale znowu w kolorze czarnym ramka-to jak tt :naughty:

W Twoim przypadku pod kolor bedzie brzydko ..na czarno to by miało to jakiś sens ..bo nie masz chromków :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomalowaną ramkę u siebie na czarno. Chromowany mam tylko znaczek OOOO. Tylko że ja mam ciemny kolor samochodu i fajnie to wygląda :kox: U siebie możesz też tak spróbować ale może już takiego efektu nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie możesz też tak spróbować ale może już takiego efektu nie być.

Na srebrnym efekt może być lepszy :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, chociaż wg. mnie lepiej to wygląda na ciemnym :tongue4: Ale są różne gusta. Jak się kolega zdecyduje to niech pokaże efekty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ten czarny grill (pomijając chromowane OOOO) powinien być z czymś zgrany. Najlepiej tak jak Iverson pisze z felgami, ewentualnie z lampami. Wtedy to fajnie wygląda bo pasuje do siebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...