Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urwany rozrząd w silniku ACK. Potrzebna pomoc.


piszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie : Urwał mi się rozrząd w silniku przy dość wysokiej prędkości obrotowej czyli napewno silnik do remontu ale potrzebuje fachowej porady kolegów z forum jak skierować swoje kroki aby Audi ożyła i cieszyła z jazdy.

Pierwsze pytanie jakie mam do was to czy głowice od innych benzynowych silników V6 ( 2.4, 2.6, 2.8) o innym oznaczeniu będą pasowały do mojego ACK ? Czy lepiej zdjąć te głowice co mam w silniku i je zregenerować ?

Z góry dziękuję za wszystkie porady. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw wszystko rozbierz i daj do fachowca wtedy ci powiedza co i jak. napewno zawory sie spotkały z tłokami. wszystko ci powiedza czy jest sens i jakie koszta i wtedy bedziesz wiedział co dalej robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno koszta będą nie małe tyle Ci tylko powiem, wbijaj do kolegi dawid_sc, niby ma silnika taki jak ja ale jemu też urwał się rozrząd. To Ci powie co i jak. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozwaliło choć by same zawory gdzie jest ich 30, 18 ssących i 12 wydechowych to już koszt zakupu przekracza 1000 zł,a więc szukaj silnika. Mówię jak by trzeba było robić wszystkie a gdzie jeszcze reszta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak jak w temacie : Urwał mi się rozrząd w silniku przy dość wysokiej prędkości obrotowej czyli napewno silnik do remontu ale potrzebuje fachowej porady kolegów z forum jak skierować swoje kroki aby Audi ożyła i cieszyła z jazdy.

Pierwsze pytanie jakie mam do was to czy głowice od innych benzynowych silników V6 ( 2.4, 2.6, 2.8) o innym oznaczeniu będą pasowały do mojego ACK ? Czy lepiej zdjąć te głowice co mam w silniku i je zregenerować ?

Z góry dziękuję za wszystkie porady. Pozdrawiam.

Od 2.4 i 2.8 pasują 2.6 nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...