Skocz do zawartości
IGNOROWANY

fotele z b6 do b7 schemat ?


darck_18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem komplet foteli skórzanych z B6, i zapewniano mnie ze bedą pasować, jak sie okazało to nie dokońca. Sprawa wyglada tak.

W moich starych sa podgrzewane fotele, a wiec rozprułem swoje i wyciągnąłem maty grzewcze. Dopasowałem je i bedzie dobrze, kostki sa orginalne z mat a więc zero problemu.

Natomist te fotele z b6 mają dodatkowo elek. rególację lędźwi, też raczej nie bedzie problemu - znaleść plus i mase i bedzie działało.

A teraz zaczyna sie problem ponieważ, instalacja foteli z B6 jest inna niz w B7. Czy ktos ma dostęp do schematów instalacji foteli B6 i B7 ?

Fotel z B6 ma : airbag, elekt. sterowane lędźwi

Fotel z B7 ma : airbag, elek. podgrzewanie, czujnik zapięcia pasów w klamri (chyba ze jest czujnik w siedzisku, ale wątpie).

Mogę jakieś fotki dać.

I jeszcze raz prosze o schemat instalacji Foteli z B6 i B7, ponieważ jakoś te kabelki bede musiał połączyć z fotela B6 do kostek z fotela B7.

pozdrawiam

Edytowane przez darck_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik zapięcia pasów jest w siedzisku. Z resztą nie pomogę.

W fotelu czujnik ciężaru i w zapięciu musi być czujnik pasa, skoro wykrywa czy jest zapięty przy wymaganym ciężarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do domina on robił montaż mat grzania to może dysponuje schematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z matami nie mam problemu, chodzi mi o dopasowanie instalacji foteli z b7 do b6, opis co i jaki przewód jest od czego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, wrzucilem do siebie skore z el.ledzwiami+grzanie gdzie poprzednio mialem tylko grzanie. Czy moge ppdlaczyc sie pod '+' z grzania zeby zasilic el. Ledzwia? Masa juz jest w kostce w aucie.

Sent from my iPhone 5S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona jest od el. ledzwi a wiec to do niej musze poprowadzic plus :) pytanie czy moge to zrobić z zielonej kostki (grzane d*py) :) w czerwonej mam mase :D

Sent from my iPhone 5S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie podepnę się pod temat a czy montaż foteli w drugą stronę tzn z B7 do B6 da radę zrobić?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że da. Ja do swojej montowałem sporty z B7 i wszystko pasuje bez problemów. Do tego sporty kupiłem z grzaniem i elektrycznymi ledźwiami (u mnie nie było) wszystko popodłączałem i śmiga :decayed: Więzki dorabiał mi Domin79 - pełna profeska wraz z instrukcja podłączenia. Poczytaj sobie ten temat to ci sporo rozjaśni: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/28002-wymiana-foteli-od-a-do-z/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...