Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy tył przód, anglik


Chemik21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję informację odnośnie założenia lewej tylnej lampy ( od strony kierowcy) z anglika. Czy jest ona taka sama jak EU czy tez należy coś przerabiać? Dodatkowo znajomy ma u siebie bixenony Valeo, ostatnio na przeglądzie wyszło mu, że lampy przód ma angielskie i lewą lampę musi zmienić, gdzieś wyczytał, że wystarczy w lampie przekręcić przesłonę o 180* i jest wtedy dostosowana do ruchu EU, jak to się ma w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl przelozysz bez problemu

Przod - w ksenonach i zwyklych bywaly wajchy do zmiany ale w bi to nie wiem - jak chcesz to mozemy sie wymienic za przeslony bo wlasnie angoli potrzebuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tylnych nie trzeba przycinać itp?

Pogadam ze znajomym jeżeli faktycznie w jego nie ma możliwości zmiany tą "wajchą" - pytanie czy mimo takiego "przełożenia" lampy świecą zgodnie z prawem- to będę go do Ciebie kierował. Orietuje się ktoś gdzie szukać tej wajchy? trzeba rozklejać lampę itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwyklej to dekielek sciagniesz i bedziesz widzial na soczewce w bi to bedzie ciezko dekoelek wyciagnac bez demoztazu lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką lampę na allegro http://allegro.pl/lampa-blotnika-lewa-tyl-audi-s4-b6-8e9945095a-12s-i4598535994.html

Na zdjęciu widać oznaczenie GB wnioskuję z tego że to zapewne Anglik? Czy mimo tego jest możliwość jej założenia do auta czy też trzeba coś przerabiać?


?

Edytowane przez Chemik21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie Ci podejdzie do auta. Jedynie czym może się różnić to w miejścu żarówki z halogena będzie zaśplepka, ale z tego co kojarzę można ją wyłamać i włożyć żarówkę miejsce we wkładzie powinno być, a jeśli nie będzie to wkład przełożysz ze swojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde ta wajche ? Bo dzis dignosta na przegladzie stwierdzil ze mam lampe od angola a ja kiedys ja rozbieralem i moze cos zmienilem sam niewiem

Edytowane przez memek88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...