Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obnizenie zawieszenia A4 B5


nina_chudu4

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślę na kitem MTS moje tylnie amory dają o sobie znać jeden juz wylal a mam serię 1BA i 17 fele i trochę to nie wyglada . Ciekawe jak z komfortem na tym MTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wziąć jakieś lepsze springi (eibach h&r itp) i do tego amory mts.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam jakiś sprężyn i do tego kupie MTS amortyzatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprężynach MTS -40mm w połączeniu z amortyzatorami SACHS dobranymi pod zawieszenie fabrycznie obniżone z kołami 17'' jeździłem 4 lata bez żadnych problemów, ogólnie byłem zadowolony. Ostatnio pękła mi przednia sprężyna, a amortyzatory nadal w bardzo dobrym stanie, dodam jeszcze ze zrobiłem na tej konfiguracji ponad 100 tyś km przez te 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i jakie sprężyny wsadziles jak Ci pękła?Dalej mts czy coś innego?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę polecić MTS, ale obowiązkowo na innych niż seryjne amortyzatorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę polecić MTS, ale obowiązkowo na innych niż seryjne amortyzatorach.

Tak na szybko patrząc to nawet chyba taniej wychodzą niż Eibach,tylko że obniżają o 40mm a Eibach o 30mm.

A Ty jakie masz amorki?Ja mam sachsa+eibach,ale chyba mnie czeka zakup nowych :-/

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zmieniłem 1BA na 1BE + MTS 40/40 do felg 17". Nisko nie jest, ale dużo jeżdżę po W-wie i często parkuję i w tej chwili przy typowym krawężniku praktycznie dotykam zderzakiem do chodnika. Myślę, że to dobre rozwiązanie przejściowe - nie widziałem sensu w wydawaniu prawie tysiąca złotych na sprężyny i amortyzatory - wolałbym od razu założyć gwint :) A mimo wielu negatywnych opinii o MTS, jest naprawdę OK - jak na te pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja od razu pakuje do swojej A4 nowy gwint od MTS'a żeby nie bawić się w zestawy i kity, które nie są wytrzymałe ;) A podobno ten MTS do złych nie należy - na początek w sam raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i jakie sprężyny wsadziles jak Ci pękła?Dalej mts czy coś innego?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Tak, zostałem przy tej samej komfiguracji i zamówiłem kolejny komplet MTS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko patrząc to nawet chyba taniej wychodzą niż Eibach,tylko że obniżają o 40mm a Eibach o 30mm.

Rzadko bo rzadko, ale mieliśmy przypadki aut, gdzie MTS wychodził drożej od Eibacha :) Co nie zmienia faktu że MTS cenowo jest bardzo konkurencyjny. Cieszy mnie też że kilka osób powyżej potrafi zauważyć fajny stosunek jakości do ceny w MTSie :wink:

Jak ktoś coś będzie potrzebował, czy to MTS, czy Eibach, czy coś innego, to zapraszam na PW :)

Edytowane przez Trewor87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź i info.

Trewor87,jak coś będę potrzebował to się odezwę,tylko muszę wyjaśnić mój problem z zawieszeniem ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak ktoś coś będzie potrzebował, czy to MTS, czy Eibach, czy coś innego, to zapraszam na PW :)

Czy w przypadku zakupu dwóch zestawów gwintu do A4 B5 firmy MTS można liczyć na rabat ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie po założeniu zestawu MTS i jestem zadowolony. Autko ładnie siadło i co najważniejsze jest dość komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie po założeniu zestawu MTS i jestem zadowolony. Autko ładnie siadło i co najważniejsze jest dość komfortowo.

Całe komplety wsadziles czy tylko sprężyny? Ile Ci usiadła i na jakim kole latasz?Głębokość masz na 2 palce czy wiecej między kołem a blotnikiem ;-)?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpl amorki+sprężyny MTS, Od podłoża do błotnika jest 65cm z tyłu i przodu. Jeżdzę na 205/55R16. Dwa palce wchodzą na wcisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpl amorki+sprężyny MTS, Od podłoża do błotnika jest 65cm z tyłu i przodu. Jeżdzę na 205/55R16. Dwa palce wchodzą na wcisk.

To koza te 65cm :-D

U mnie przy 63 ledwo wkładam 2 palce,przy tym samym kole co Ty masz.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy w przypadku zakupu dwóch zestawów gwintu do A4 B5 firmy MTS można liczyć na rabat ? ;)

Można do mnie pisać na PW czego się szuka. Właściwie się dobierze i pogada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...