Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obnizenie zawieszenia A4 B5


nina_chudu4

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sprężyny nie drogie polecacie do audi a4 b5 1.9 sedan,2000r.na alusy 17 225/45. Chodzi mi tutaj o obniżenie takie w miarę nie za niskie nie za wysokie żeby ładnie sie prezentowała? Podeślijcie link,z góry dzięki ?

Edytowane przez Mafisto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na sprężynach -40 wejdzie opona 215/55r17 ? 

Bo teraz mam sprężyny jakieś obniżające i założyłem waśnie te opony i było na styk z rantem nadkola. :angry: a nie chce mniejszej opony bo będzie już za twardo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie planuje kupić gwint firmy FK tylko ,że on siedział w poliifcie a ja mam  audi po 1 lifcie i czy wszsytko będzie pasować p&p? czy bedzie potrzeba kupna dodatkowych mocowań itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2020 o 11:31, lolekw660i napisał:

Czy na sprężynach -40 wejdzie opona 215/55r17 ? 

Bo teraz mam sprężyny jakieś obniżające i założyłem waśnie te opony i było na styk z rantem nadkola. :angry: a nie chce mniejszej opony bo będzie już za twardo 

Ja mam w swojej B5 -60mm przód i tył a opony 225/40R18 i nie ma żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprężyny eibacha z z b5 1.8 turbo quattro podejdą do b5 1.9 tdi quattro afn. Różnią sie naciskiem na przednia oś 995kg w 1.8 vs 1055kg w tdi.

ile więcej siądzie auto z przodu 0,5cm?

Auto równo siądzie, zakładać je?

   
   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje, mam sprężyny Eibach Pro-Kit E1535-140. Nowe, nieużywane, zakupione w styczniu br. od Wandeja. Miały trafić do 1.9tdi quattro z zawieszeniem 1be. Odsprzedam taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Gwint ap i felgi 19 225 35

Potrzebuję wrócić do jakiegoś normalnego zawieszenia. W naklejce jest oznaczenie 1be. Nie mam starego zawieszenia i nie wiem co szukać i o jakich oznaczeniach. Czy ktoś może z numeru Vin powiedzieć jakie kategorie wagowe i oznaczenia potrzebuje ?

Potrzebuje teraz założyć jakieś felgi zimowe i nie wiem co wejdzie.. mam felgi które zostały z poprzedniego auta 17 z et 48 i czy nic nie będzie ocierać i jaki rozmiar opon 

 

Edytowane przez adrusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...