Skocz do zawartości
IGNOROWANY

cooler


wojtas9292

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ;d nie wiem czy dobry dział ale chyba tak ;) A WIEC poprzedni właścicel latał audi bez nadkola lewego czyli intercooler był odsłoniety ;/.... na 90% jest dziurawy ponieważ jak ją dobrze pociągne do ponad 3 tys czyli w moim mniemaniu spręzarka ładuje z pełną mocą...... jest ewefekt jakby wyjechania z lasu w mocny wiatr... taki lag.... i znika moc... jakby turbo przestawało ładowac ;/.. zdaje mi sie że to efekt dziurawego icka.. teraz pytanie jaki wsadzić... ori do 1z od afn a może podejdzie inny byle bez modzenia i ciecia pasa przedniego ;d pozdr auto to a4 b5 1z 95 r

Edytowane przez wojtas9292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% to jeszcze nie dziura :-) i chcesz od razu wymieniać, zrob logi moze cos wyjdzie innego przyczyn moze byc wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że nie mam czym,,, i w okolicy nie znam nikogo kto by to zrobił.. <ja mam kompa stacjonarnego xD>

a za diagonostyke wołają 200zł ... :grin: za 5 min roboty i analize logów ;/ jestem z Jelcza-Laskowic jak ktoś z wro albo oławy jest i za jakąs opłatą to ogarnął to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak IC dziurawy to w miejscu nieszczelności będzie się pocił olejem, przy przyspieszaniu będzie słyszalny szum jak samolot startował :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dziurę w dolocie to powinien kopcic na czarno ?na pracujacym silniku mozesz ścisnac wąz od ic jak bd dziurawy to usłyszysz. jak chcesz wymieniac na nowy to szukaj od alfy 164 2.0t jest 35% wydajniejszy pasuje w wiejsce starego trzeba tylko kawałek nadkola wyciac sam robiłem u siebie godzinka roboty i w upalne dni nie bd miał spadku mocy przy bucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...