Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki gaz do Audi a4 b5 2.4 v6


Prosiak

Rekomendowane odpowiedzi

zmiescisz sie w 2.800 spokojnie. wszystko zalezy od gazownika. czasami lepiej pojechac dalej zeby dobrze ci zrobili niz zaoszczedziec i miec pozniej problemy. no i graty tez troche lepsze i miedz 8mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag. Reduktor Ac, wtryski Ac lub Hany zielone. W trójce się bez problemu zmieścisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie - Stag 300 , reduktor KME Gold , wtryski Barracuda , butla 67 l , wlew pod klapką paliwa , przewody 8 mm - kosztowało to 3500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie stag 300 , reduktro kme gold , wtryski hany czerwone , wlew pod klapką , butla w kole . Jakieś 3200 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze tez ostatnio zakładałem gaz to u mnie komputer lpg-tech, barracudy na trojnikach, reduktor kme silver, butla w kole 55 i wlew pod klapka zapłaciłem 3500zł. Róznicy na gazie nie czuc podczas jazdy, spalanie trasa 9,5-10l, w miescie za bardzo nie jezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat :).

Ja również przymierzam się do założenia gazu. Teraz zacząłem więcej jeździć samochodem, więc portfel zaczął cierpieć. Choć ceny pb95 i tak są niezłe obecnie.

Czy jest ktoś kto zakładał instalację w Warszawie? Macie kogoś kogo polecicie/odradzicie?

Do osób z V6, ile Wam pali gazu w cyklu miejskim?

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam gaz od 2 tygodni i czasem mi strzeli mam tiptronic i jak mu spuszczę gaz i obroty zejdą poniżej 2tyś a skrzynia nie przy redukuje na niższy bieg a ja zaczynam przyspieszać to to mam często szarpanie jutro jadę do gazownika świece są nowe ale przewody chyba od nowości nie wiem czy to nie będzie powód bo przed założeniem gazu też ni parę razy strzelił. Spalanie cykl mieszany 12l

Edytowane przez 75max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam LPG założone od maja zeszłego roku u Andrzej Moćko (ul. Kruszelnickiego).

Spalanie w mieście ok 13 litrów przy jeździe dość dynamicznej. W trasie ok 9 litrów.

Jedynym problemem (na tą chwilę ustąpił) to pikanie gazu przy wysokich obrotach...

Butla cała, a pikanie, jakby była pusta. Pomagało wyłączenie i włączenie LPG.

Wymieniłem filtry + podpięcie pod kompa LPG -> problem na razie nie ujawnił się.

Może to była wina gazu, albo bardzo niska temperatura na zewnątrz, albo może nie nadążył za moją nogą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam LPG założone od maja zeszłego roku u Andrzej Moćko (ul. Kruszelnickiego).

Spalanie w mieście ok 13 litrów przy jeździe dość dynamicznej. W trasie ok 9 litrów.

Jedynym problemem (na tą chwilę ustąpił) to pikanie gazu przy wysokich obrotach...

Butla cała, a pikanie, jakby była pusta. Pomagało wyłączenie i włączenie LPG.

Wymieniłem filtry + podpięcie pod kompa LPG -> problem na razie nie ujawnił się.

Może to była wina gazu, albo bardzo niska temperatura na zewnątrz, albo może nie nadążył za moją nogą :decayed:

to chyba normalne. pewnie przerzuca go na benzyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...