Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeplywomierz z Golfa V do A4


dani270

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy podejdzie przeplywka od Golfa V 1.9 105km do A4 AFN?

num z AFNa 0 281 002 216

a po co chcesz go wkładać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podmianke bo moja zaniza a nie mam z kim podmienic. Jedenn z kolegow pisal ze te nowsze przeplywki nie maja czujnika temp. bo zostal przeniesiony do map sensora czy to prawda?

A4 AFN 0 281 002 216

Golf V BKC 0 281 002 531

Octavia ASV 0 281 002 531

Skoda jak i VW maja ta sama przeplywke z tym ze skoda ASV to stary silnik jak i AFN wiec moze podpasi

Edytowane przez dani270
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu to lepiej sobie diode wsadz zamiast przeplywki i juz nie bedzie ci nic zaniżać ,spalanie spadnie ,troche bedzie mial wiekszego buta .puki nie załatwisz sobie dobrej przeplywki tak mozesz jezdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpielem dzis ta przeplywke bez zakladania ale auto marnie jechalo i mrygala kontrolka swiec zarowych ale nie wiem czy na pewno ta przeplywka byla sprawna bo kumpel mial ja luzem i nigdy nie montowal a co do diody to zalaze tez ja na probe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem diody 1N4148 wpinasz w piny 4 do 5 przy przepływce bosch'a i 1 do 6 przy pierburg'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies na forum byl temat jak dokladnie zrobic ta dziurke ale nie moge go cos teraz odszulac...:( moze ktos pomoze go odkopac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem dzis dziurke o ok srednicy 3mm roznica jest ale bez szalu moze dlatego ze ta przeplywka od nowosci byla jakas nie udana i chyba nic jej nie uratuje ale na dniach bede jeszcze testowal diode bo zamowilem na zapas 50sztuk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podbijam temat

jak wpiąć diodę do Pierburga?

przeczytałem że pomiędzy pin 1 i 6 , ale z której strony "+" a z której "-" diody?

i który pin jest który we wtyczce , czy ktoś ma rozpiske pinów?

pozdr

Edytowane przez bell23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioda przewodzi w jedna stronę. Prąd ma isc z 1 do 6.

http://sprawdz.auto.pl/diagnostyka-przeplywomierza/

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja wpiąłem taką diodę w piny 4 i 5 ponieważ mam przepływkę boscha i po wpięciu tej przepływki auto dziwnie się zachowywało.

Przy ruszaniu z miejsca auto jest bardzo mułowate tak do 1800 obrotów, trzeba mu jakoś tak mocno deptać dużo więcej niż z podłączoną normalnie przepływką, a powyżej 1800 obrotów auto ma takie kopyto że szok i to na każdym biegu.

Zauważyłem też że po wpięciu tej diody powyżej 1800obr cyka jakiś przekaźnik po lewej stronie w desce a gdy schodzi poniżej też jest cyknięcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...