Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc W Odczycie Log'ów


BizoOn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakie błędy przy okazji wyskoczyły??

Jak dla mnie EGR zaślepiony lub zapieczony :wink:

Kąt wtrysku :grin: padnięty wtrysk sterujący 100% zero reakcji na 004bs

Turbo przeładowuję ,gdzieś jest problem w dolocie lub co wyżej :wink:

To moja opinia może ktoś wie lepiej co tam u Ciebie nie hallo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Dzięki za zainteresowanie, jeżeli chodzi o wtrysk to pewnie masz rację bo wyskakuję błąd 00542... Egr faktycznie zaślepiony, i delikatnie przy bucie kopci na czarno.

Będzie wyraźny spadek mocy przy padniętym wtrysku ? Auto jedzie ale to nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina słabo sobie radzi przeładowuje i n75 ma dużo do roboty a czasu mało :kwasny: i na tym polega brak mocy,

Sprawdź dolot.dodatkowo postaraj się go od razu nie butować daj go na 2tyś niech się łopatki ułożą i wtedy z wyczuciem gaz(zobacz jak reaguje auto jak mu dasz do oporu i delikatnie odpuścisz gaz i po chwili równomiernie go dodasz[idzie lepiej??])

Oczywiście wtrysk do roboty ,wymiany wedle uznania

Ogólnie rzecz biorąc są to jednostki prawie pełnoletnie więc nie oczekujmy cudów :P


Kopcenie na czarno oznacza słabe spalanie lub wyżyłowany diesel ale druga opcja chyba nie wchodzi w rachubę :naughty: u mnie jak spadła rura od IC do klapy gaszącej max 80km/h i popyrkiwanie za mną czarnymi chmurkami mocy powyżej 1.8 obr/min zero a chmura maxxx na 100%,więc jak piszę wyżej dolot do przeglądu przewody palcoleptycznie :grin: czy nigdzie nie załamany i dociągnąć delikatnie śruby na kolektorze dolotowym :wink: .W ostateczności podmienić n18 z n75 na próbę żeby wyeliminować n75 że wymaga regeneracji/wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdzę, a tak jak wcześniej pytałem, padnięty sterujący ma wpływ na moc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...