Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja Maglownicy


yarosyaros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie czy ktoś może polecić mi jakiś dobry zakład do regeneracji maglownicy w lublinie lub okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, w Lublinie znam 2 dobre warsztaty do maglownic: TenCar oraz Autoukład. Osobiście jakieś 2 lata temu byłem tu i tu z Focusem, ostatecznie wybrałem TenCar, firma pełen profesjonalizm, fakt najtańsi nie są ale robota wykonana porządnie + gwarancja. W Autoukładzie pytałem tylko, teoretycznie miało być taniej, lecz dopiero po rozbiórce okazało się ze cały magiel poszedł do regeneracji wiec nie wiem jak by to wyszło ostatecznie. Polecam

TenCar:
http://www.tencar.com.pl/

Autoukład:

http://www.autouklad.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odświeże temat.Do Lublina mam 140 km i proszę o podpowiedź gdzie moge zregenerować maglownice.Ostatni post w tym temacie był prawie 2 lata temu wiec bede wdzieczny o namiar na dobry serwis.

Pozdrawiam

Edytowane przez lukas551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki DEV za odpowiedź.Miałeś styczność z tym zakładem??Pytam bo poczytalem trochce opini o różnych zakładach i jak to zawsze bywa są pozytywne i negatywne.

Akurat tego podanego zakładu nie mialem na oku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoł,

  @Dev

Byłem w autoukład wszystko spoko tylko wymienili mi płyn na czerwony. Czytam na forum i wychodzi że powinni zalać zielony. Dzwoniłem z pytaniem o ten fakt to dostałem odpowiedź, że taki ma iść bo jest po regeneracj. Mówili, że w a8 wymienili na zielony pompa buczała ? nie wiem czy wymienić na zielony czy zostawić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ok, zielony płyn leje się gdy  maglownica jest jeszcze fabryczna

po regeneracji lejesz co chcesz

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTOUKLAD.PL

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego z firmą AutoUkład Andrzeja Siwca, która mieści...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...