Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio dzaiłało i nagle przstało...???Blaupunkt


Furio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej B5 z 97 Avant cos sie spsuło.

Radio Balupunkta na TZW. Key Card nagle przestało działac. Co dziwniejsze odpaliłem auto, właczyłem radio i wszystko grało, przełączyłem na Cd i nagle przestało grac. Najpierw pisało Card Error, a potem mimo, ze radio sie "paliło" to pokazuje tylko 4 poprzeczne kreseczki.

Czy to może byc wina akumulatora??? Dodam jeszce , ze mam falujące obroty na biegu jałowym ale to pewnie nie ma z tym dużo wspólnego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do Newbie !! Falujace obroty masz bo pewnie akumulator odlaczales ;) - Mialem to samo, a moze jakas blokada, teraz nie mozesz nic wpisac, reaguje wogole jakos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio jest na Key Card. Nie muszę nic wpisywac. Radio się włącza ale nie raeaguje i nie gra wyświetla tylko 4 poziome kreski. Co dziwne jeszcze 2 godziny temu grało bez zarzutów...

Czy powinienem odłączyc akumulator na pół godziny jak radzą często na tym forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapraszam do Newbie, przedstaw sie Nam :wink: Co do falujacych obrotow- odlaczasz na 30 min akumulator, pozniej wlaczasz i najlepiej zeby sie zagrzal gdzies do 90 stopni, albo na luzie, albo w jezdzie, pozniej juz powinno byc ok, i sprobuj tez odlaczyc radio samo na godzinke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o mechanikę więc mam jeszce dwa pytania :1. Czy mam zdjąc obie klemy??

2. Jak odłączyc to radio.

Pozdrawiam i zaraz lecę do Newbie

[ Dodano: 2006-04-29, 19:33 ]

hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , wystarczy jak sciagniesz jedna ( + ) , a radio musisz wyciagnac ( po bokach na dole sa zaczepy ) musisz czym podwazyc i wyciagnac radio i odlaczyc . ALe jakos jeszcze nie widzialem Cie w Newbie ?? :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączenie aku nic nie dało zarówno jeśli chodzi o obroty jak i radio. Radyjka jeszcze nie odłączałem bo nie bardzo wiem jak sie do tego zabrac i gdzie mam podwarzyć. Po obu stronach mam takie jakby zaślepki z dwoma otrorami w każdej na górze i na dole.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...