Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie ten z joystick z B8 biedny jest. Najlepiej komplet przycisków z 8P0 polift zapodać jak u mnie ;)

236792Rfrencesinterrupteurs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytsko chodzi bez problem? cos trzeba przerabia? I ile za wszystko dawales, moze byc pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytsko chodzi bez problem? cos trzeba przerabia? I ile za wszystko dawales, moze byc pw ;)

Wszystko śmiga oprócz blokady szyb z tyłu. Nr części są na pudełkach więc ceny aktualne można sprawdzic na stronach typu Getem.pl

Ja brałem nowe 2 lata temu i nie pamiętam teraz cen z głowy ale też kurs euro był korzystniejszy niż obecnie.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik ok 140 zł. Od szyb ok 400 zl

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przełączniku nie podświetlana jest ta kropeczka bezpośrednio na pokrętle niestety, także jak dla mnie ten w pełnym chromie fajniejszy

To cenna uwaga,poszukam w chromie:-)

Po przejechaniu około 2 tyś km od momentu założenia sprężyn Eibacha fajnie widać różnice , jak było ,a jak jest :)

BYŁO :)

SAM_6100.jpg

SAM_6101.jpg

SAM_6095.jpg

JEST :naughty:

20160409_101142.jpg

20160409_101156.jpg

20160409_101006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie bo jak miałem B6 na springach H&R to było tak samo bez względu na ilość paliwa w zbiorniku i też miałem ten problem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie bo jak miałem B6 na springach H&R to było tak samo bez względu na ilość paliwa w zbiorniku i też miałem ten problem :kwasny:

i jak go rozwiązałeś? :)szczerze mówiąc widać to bardziej na zdjęciach niż na żywo :) ale jakość prowadzenia wysokiej kozy a teraz :) to różnica jest niebo a ziemia :) jeszcze tylko musze kupić amorki

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chyba skuszę się na te sprężyny Eibacha, jest troszkę niżej niż S-line, ale autem jeszcze da się normalnie jeździć :)

Nie myślałeś o tych podkładkach z tyłu 10mm żeby tył był równo, lub ostatecznie jak nie równo to wyżej niż przód?

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie bo jak miałem B6 na springach H&R to było tak samo bez względu na ilość paliwa w zbiorniku i też miałem ten problem :kwasny:

i jak go rozwiązałeś? :)szczerze mówiąc widać to bardziej na zdjęciach niż na żywo :) ale jakość prowadzenia wysokiej kozy a teraz :) to różnica jest niebo a ziemia :) jeszcze tylko musze kupić amorki

No właśnie nie rozwiązałem tego problemu a nowy właściciel na pewno tego nie zrobi skoro nie ma nawet czasu żeby umyć auto i od kilku miesięcy nie był nim na myjni :facepalm: strach się bać co on z nim zrobi za jakiś czas :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie usiadł, różnica na duży plus. Jaki masz rozmiar opon u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie bo jak miałem B6 na springach H&R to było tak samo bez względu na ilość paliwa w zbiorniku i też miałem ten problem :kwasny:

i jak go rozwiązałeś? :)szczerze mówiąc widać to bardziej na zdjęciach niż na żywo :) ale jakość prowadzenia wysokiej kozy a teraz :) to różnica jest niebo a ziemia :) jeszcze tylko musze kupić amorki

No właśnie nie rozwiązałem tego problemu a nowy właściciel na pewno tego nie zrobi skoro nie ma nawet czasu żeby umyć auto i od kilku miesięcy nie był nim na myjni :facepalm: strach się bać co on z nim zrobi za jakiś czas :facepalm:
No niestety nie wszyscy kolejni właściciele naszych pomodzonych aut wkładaja w nie później tyle energii i czasu żeby utrzymać te auto takie jakie było gdy kupili(już nie mówie by je jakoś jeszcze udoskonalić)

Dzisaj z rana z racji że mamy chwilowy przestój w pracy i jest wolne jeden dzień ,wypad nad jezioro bodeńskie:-) są i fotki:-)

20160413_093926.jpg

20160413_095136.jpg

20160413_095051.jpg

Fajnie usiadł, różnica na duży plus. Jaki masz rozmiar opon u siebie?

Dzięki :-) ja jestem bardzo zadowolony zarówno z tego jak wygląda i jak lepiej trzyma się drogi , a opony 225/40/18 Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz czy jak zmieni się amorki np. na Bilsteina pod 1BE też przód zejdzie niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie teraz wygląda i do tego ta fela :naughty:

Co do przódu to ogólnie ciężko coś znaleźć żeby tył i przód wyglądał tak samo. Ja mam ori 1BE i przód wygląda na wyżej osadzony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...