Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czujnik otwarcia drzwi - mikrowłącznik


waldi1960

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podpowiedzcie mi, proszę gdzie w dzrwiach znajduje się mikrowyłącznik podświetlenia nóg i drzwi. Chodzi o drzwi pasażera przód. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć wątku gdzi byłoby o tym. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odopwiedź. Acha, czy sam ten mikrowyłącznik można wymienić, bo to chyba jego wina że nie zapala się oświetlenie w drzwiach i pod nogami.... i gdzie go kupić, jaka jest cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dobierz się do niego. Może się okazać że wystarczy czyszczenie i smarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przy okazji ktoś mi podpowie o co kaman ... Mianowicie myślałem, że lampka w drzwiach i pod nogami pasażera nie zapala. Drzwi były otwarte jakiś czas i się włączyła. Zamknąłem je, otworzyłem ... nie pali. Odczekałem ok. 10-15 s i się włączyła. Po stronie kierowcy zapala się natychmiast po otwarciu drzwi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu mam to samo tylko ze od str kierowcy.duzo roboty jest zeby przeczyscic ten wyłącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zdejmij poszycie drzwi unieś szybę, odkręć 2 śruby odchyl trochę zamek wypnij wtyczkę 3 pinową przeczyść plus wd u mnie pomogło.

Z godnie z książką i stane faktycznym żęby wyciągnąć zamek musisz wykręcić ramkę szyby więc trochę roboty jest.

Stycznik można wymienić na nowy:

http://allegro.pl/mikrostyk-zamka-vw-passat-b5-skoda-audi-seat-i4612130582.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5451814309

 

Czy taki mikrowłącznik występuje w drzwiach kierowcy? A4 B5 2001r. Nie mruga mi dioda immo i nie rygluje za drugim razem. Tylko nie wiem czy taki czy zwykły na prostych nozkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Dołączę się do tematu. A mianowicie: po otwarciu drzwi pasażera, nie zapala się podświetlenie kabiny, nóg i światełko czerwone u dołu drzwi. Jeszcze nie tak dawno się zapalało, chociaż było to różnie, raz po czasie raz od razu. Teraz całkiem padło. Obstawiam mikrostyk. Centralny zamek działa dobrze. Chciałbym przed rozebraniem zamówić używany zamek i go podmienić, jednak zauważyłem że są zamki 3-pinowe i 5-pinowe. Czy da się ustalić jaki mam rodzaj zamka np. po numerze VIN? Byłbym wdzięczny za pomoc. Moje Audi do 2000r polift. Z kluczyka mogę zamknąć drzwi kierowcy jak i pasażera, tam również jest wkładka zamka, bo chyba to też ma znaczenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...