Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czym zastąpić ori naklejki z klapy bagażnika zeby nie zrobić wiochy?


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko jak w temacie, macie jakieś propozycje??

chciałem zrobić gołą klapę bez żadnych oznaczeń ale okazała się że poprzedni właściciel malował ją u jakiegoś idioty któremu nie chciało się wyczyścić kleju tylko pomalował po wszystkim i naklejki przykleił w te same miejsca... po zdjęciu ich wygląda to tragicznie... albo muszę przykleić te same naklejki w te same miejsca albo zastąpić je czymś...

Macie jakieś propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuo srodek do usuwania kleju typu tar&glue, pozbadz sie go i sproboj wypolerowac, jak to nie wypali to wtedy dopiero zastanawialbym sie nad przyklejaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale stary klej jest pokryty warstwą nowego lakieru, musiał bym rozpuścić lakier najpierw zanim klej usunę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru albo nakleić w te same miejsca, albo malowanie. Swoją drogą to gość miał niezły patent na to aby po malowaniu wiedzieć w których miejscach mają być znaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru albo nakleić w te same miejsca, albo malowanie. Swoją drogą to gość miał niezły patent na to aby po malowaniu wiedzieć w których miejscach mają być znaczki.

pewnie po to zostawił stary klej zeby wiedziec gdzie przykleic znaczki na nowo. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak w temacie, macie jakieś propozycje??

chciałem zrobić gołą klapę bez żadnych oznaczeń ale okazała się że poprzedni właściciel malował ją u jakiegoś idioty któremu nie chciało się wyczyścić kleju tylko pomalował po wszystkim i naklejki przykleił w te same miejsca... po zdjęciu ich wygląda to tragicznie... albo muszę przykleić te same naklejki w te same miejsca albo zastąpić je czymś...

Macie jakieś propozycje ?

Albo malowanie na nowo albo naklejanie w starych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że musze sprostowac temat bo nie każdy rozumie :D

Jakiś kretyn zdjął naklejki NIE WYCZYŚCIŁ KLEJU, polakierował całość i przykleił naklejki w te same miejsca :) Klej jest teraz pod lakierem :) i usunę go tylko papierem ściernym i klapa do ponownego lakierowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...